Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges szerintetek, hogy...

Lehetséges szerintetek, hogy ennyi idősen nyom a baba valami ideget, vagy egyszerűen a méhem nem tudja még teljesen megtartani a babát?

Figyelt kérdés
Elmúltam 17 hetes, a baba picit jobb oldalt, de már lassan középen helyezkedik el és pont ott, ahol ő van, fájdalmat érzek. Nem folyamatosan, de azért naponta többször előjön. Lehetséges, hogy ennyi hetesen már olyan nagy, hogy éppen nyom egy ideget, vagy a méhszalagok tágulnak a nagyobb súly alatt azon az oldalt és azt érzem?
2013. szept. 6. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:

ilyen nincs hogy nem tudja megtartani,még annyira pici

de szerinted aki majdnem 4,5 kilós babát szül annak a méhe hogy bírja megtartani?

ez erre van kiképezve.

ne aggódj semmi baj nincsen.

2013. szept. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én azt sem értem, hogy mi az hogy "jobb oldalt", hát mozognak össze-vissza ilyenkor még úszkálnak, annyi hely van, van aki ennyi idős terhesen még nem is érzi a baba mozgását.

Most fog majd beindulni a nagyobb növekedés, szóval a méhszalagok tágulását érezheted, bár súly még tényleg nincsen.

2013. szept. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hát én nagyon korán éreztem már a baba mozgását. A 14. héttől, lehet, hogy hihetetlen, de igaz. A picim ugyanis nem szereti az ultrahangot és mindig tombol odabenn, ha a doki megkukkolja. Sajnos veszélyeztetett vagyok, így sokszor volt ultrahangom és a 14. héttől az uh alatt és utána is apró rezgéseket éreztem. Ezek már egyre erősödnek uh nélkül is. Ezért tudom, hogy hol a baba.
2013. szept. 6. 13:49
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen csak bal oldalon. a szalagok nyulásától van, semmi baj :) nekem adtak rá magne B6ot, azzal nem éreztem anyira :) szerencsés és jó babavárást :)


8 hós kislány anyukája

2013. szept. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!