Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Írnátok lány neveket, melyek...

Írnátok lány neveket, melyek illenek a Cziráki vezetéknévhez?

Figyelt kérdés
Lassan el kellene döntenünk,de nem megy,pedig keressük ,talán túlságosan is.Azért kérem,ha van kedvetek segíteni,hátha írtok olyat ami még nem jött szóba nálunk.Köszönöm szépen! :)

2013. szept. 6. 16:33
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Cziráki Viktória
2013. szept. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Mivel kemény mássalhangzók vannak a vezetéknévben és zöngétlenek, így olyan keresztnevet válaztanék, ami lágyabb, zöngés mássalhangzót (is)tartalmaz.
2013. szept. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Kata,Melinda,Fanni,Kitti,Anna
2013. szept. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Henriett, vagy Henrietta. Azért ajánlom, mert van egy ugyanilyen nevű ismerősöm, de ő C-vel írja a nevét, tehát Ciráki Henriett. :) Amúgy a Cziráki Helga, vagy Barbara is tetszik. Nekem családnév nélkül a Luca a kedvenc nevem :)
2013. szept. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:

Nekem is Henrietta a kislányom :) De a Flóra is szép ehhez a névhez vagy a Orsolya.

Ezeket mind lehet becézni is és felnőttként sem cikik ;)

2013. szept. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Cziráki Virág,Diána,Fanni....a mi kislányunk Dorina lesz :-) én sem voltam benne biztos...de mikor meghallottam mit jelent akkor tudtam, hogy ez az igazi...Isten ajándéka...
2013. szept. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyből a Panna ugrott be.
2013. szept. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Fanni ugrott be egyből, és a Dorina..:)
2013. szept. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Lilla
2013. szept. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Cziráki Emma,rövid könnyű ellensúlyozza a nehéz vezetéknevet egyébként nagyon hasonló párom vezetékneve ugyan így Cz.... és Emma a kislányunk,majd írd meg mire jutottál
2013. szept. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!