Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39. hétbe vok és nem olyan...

39. hétbe vok és nem olyan aktív a babám. Vagy a vége felé ez normális? Érzem, hogy mozog, de nem ugy mint régen, hogy ki akarná rúgni a "ház falát. "

Figyelt kérdés
2013. szept. 8. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Az a lényeg mozogjon valamennyit,a mozgás ilyenkor már változik,mert nagyon kicsi a hely neki.Nyugi!40+3hkm
2013. szept. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
oksa akkor.. akkor már tényleg lehet, hogy kicsi a hely bent neki..
2013. szept. 8. 11:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, minél közelebb vagy a szüléshez, annál kisebb a helye, és ők is elkezdenek belassulni. Akkor van gond, ha egyáltalán nem mozog. Azért napi szinten jelentkeznie kell. :).

Nem akarlak elijeszteni, de a barátnőm húga most szült, és neki azért nem mozgott, mert a nyakán volt 2x a köldök zsinór!!! Tehát ha nem mozog egyáltalán, akkor azonnal orvos, és nézesd meg uh-on. nekik ez volt a szerencséjük.

De ezen most ne kezd idegeskedni, nem azért írtam le, csak sajnos van ilyen is... :(.

2013. szept. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nekem mozog.. csak nem olyan aktívan ahogy ezelőtt... remélem tényleg csak lustika és kevés a hely neki..
2013. szept. 8. 11:58
 5/6 petera6 ***** válasza:

Én a 38. hétben vagyok, és a napokban nekem is lassabban mozog. Persze néha azért bekeményít, és belém rúg egyet-egyet, de most pl napok óta nyugisabb.


Szerintem is akkor kell nézetni, ha mondjuk délig vagy déltől kora estig egyáltalán nem mozdul.

2013. szept. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi csajok.
2013. szept. 8. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!