Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi az igazság abban, h akinek...

Mi az igazság abban, h akinek pajzsmirigy problémája van, az sokat fog hizni terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2013. szept. 8. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem csak feltétlenül a terhesség alatt igaz! hiszen ha alulműködik akkor könyebben hízol. A terhesség esetleg csak még rásegít erre!
2013. szept. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Es mi lenne a problema? Nem mindegy! Tulmukodes tunete a fogyas, aluknukodoese a hizas - terhessegtol fuggetlenul. Persze, csak ha kezeletlen. Ha szepen be van allitva es kontrollalva a gyogyszerese kezeles akkor a tunet ki van iktatava, attol meg a betegseg ("problema") letezik. En alukmukodo vagyok, 33 hetes, +9,5kg hizasom vaneddig. Hogy ez sok vagy keves az relativ. (Sztem normal, 56kg-rol indultam)
2013. szept. 9. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Alulműködik a pajzsmirigyem,ami a terhesség során derült ki,akkor néztek nálam először tsh értéket. 55 kiló voltam előtte,a terhesség során 9 kiló jött rám. Szóval nem törvényszerű a sok hízás.
2013. szept. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmi igazság nincs benne. Jó estben a pajzsmirigy probléma kezelve van (Letrox), terhesség idején fokozottan orvosi részről.

Én 4kilót híztam.

2013. szept. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a vélaszokat. Az enyém alul működik,de kezelve van már május óta,viszont nekem már akk 1O kg hizás volt a tünet....és most avval riogatnak (nem orvos),h biztosan meg fogok hizni 2O-3O kg-ot,akk is ha nem eszek olyan rengeteget.
2013. szept. 9. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!