Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek a terhessége elején...

Akinek a terhessége elején Utrogestan hüvelykapszulát kellett használni, az hány hetesen kezdte el használni?

Figyelt kérdés
És meddig kellett használnia?
2009. nov. 3. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:
orálisan kellett szedjem, a 6.-tól a 16. hétig, naponta 2*1-et
2009. nov. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A 4. héten kezdem, a mensi napján, és a 13. hétig kell majd használnom.

10 heteske

2009. nov. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pozitív lett a tesztem, onnantól használok 3x1-et. Csütörtökön leszek 12hetes, akkortól 1 hétig 2x1-et kell nyomnom, majd következő csütörtöktől 1x1-et, majd elhagyni 1 hét múlva. Tehát... 14 hetesen fogom elhagyni
2009. nov. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rögtön akkor kellett elkezdenem, amikor pozitív lett a tesztem ( pedig akkor az uh-n még semmi sem látszott) és a 13. hét végéig használtam.
2009. nov. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a 4.héten kezdtem és a 15-en hagytam el.

1-1-2 arányban és a 12. héttől minden héten 1-gyel kevesebbet.

2009. nov. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nekem is kellett használnom az első terhességemnél, de nem emlékszem mikortól. Most megint pozitív lett a tesztem, és nem tudom, hogy most menjek rögtön dokihoz, vagy várjak még vagy 2 hetet.
2009. nov. 3. 15:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne várj! Megmondod, neked nem kell még UH, csak Utrogestan! :)A doki meg fogja érteni!!!
2009. nov. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!