Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez természetes? Az orvosom...

Ez természetes? Az orvosom utrogestan hüvelykapszulát írt fel nekem, mert vérzés miatt veszélyeztetett terhes lettem.

Figyelt kérdés
Az normélis, h miután felteszem, utána egy kis része a gyógyszernek visszafolyik.Ragacsos valami.Elnézést, de máshogy nem tudtam leírni.
2011. jan. 23. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Használtam én is több lombikprogramnál is és bizony visszafolyik egy része.
2011. jan. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, visszafolyik egy része, emiatt ne aggódj. Én mindig tettem a csípőm alá egy párnát, és kb. 45 perc folyamatos fekvés után volt, hogy nem folyt ki.
2011. jan. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De ugye este rakod fel miután már nem mozogsz? Anélkül nem ér semmit az egész mert az egész kifolyik. Ha pedig reggel folyik ki valamennyi az normális.
2011. jan. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%

Én is most használom,lombik miatt, és bizony feküdni kell vele! Nekem azt tanácsolta a doki 1-1,5 órát feküdjek utána. Mert ha kifolyik nem ér semmit!

De ha nincs rá módod, hogy feküdj akkor inkább vedd be szájon át (a hüvelykapszulát lehet szájon is!!!!) Igaz úgy sem olyan jó a hatékonysága, sőt lehet egy kis hányinger tőle.

2011. jan. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én 12. hétig szedtem utrot. Mondtam a dokinak, hogy nem olyan jó ez a hüvelykapszulás megoldás. Azt mondta nyugodtan szedjem szájon át, végig úgy szedtem, és egészségesek vagyunk.
2011. jan. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem reggel és este kell feltennem este is folyik ki valamennyi de reggel elég sok !de reggel nem tudok feküdni!Szájon át fú rám jött a hányinger már a gondolattól is
2011. jan. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig kifolyt egy kicsi, erre az orvosom megemelte az adagot, hogy tuti legyen a hatása. 3x2-t használtam a 13. hét végéig.
2011. jan. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia.

Nálam is ez volt a helyzet...de

nyugi ha fekszel 1 órát felhelyezés után, a hatóanyag felszívódik és csak a "vivőanyag" folyik vissza!

Minden jót!

2011. jan. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3x1-et használok, most vagyok11+3 így remélem nem sokáig. Sose fekszem utána, csak az esti után, és minden rendben. Aminek kell az felszívódik. Igazándiból sztem csak az a rész jön vissza amiben van olvadós külső. Azért várom , már, hogy ne kelljen használni. Azt tudod kedves kérdező, ha elkezdted a 12 hétig nem lehet abba hagyni!
2011. jan. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem nem megoldott, hogy pihenjek, mert 2 és fél éves kislányommal vagyok otthon.Azóta sajnos két vetélésem volt és ezért kaptam az utrogestant.Igen, tudom, hogy szednem kell a 12. hétig, de mindent megteszek, hogy renben legyenek a dolgok.:)
2011. jan. 24. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!