Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33-34 hetes kismamák hogy...

33-34 hetes kismamák hogy vagytok? Hogy bírjátok?

Figyelt kérdés

Én már nagyon nehezen,aludni nem tudok sehogy se jó ég a gyomrom,nagyon hamar kifáradok,erősen dobog a szívem,alig kapok levegőt.Babám kisfiú és 2 héttel nagyobb.Fáj minden csontom,lelkileg hullámaim vannak,hol dühöngök,hol sírok,hol nevetek...Jajj

2. baba,október 29-re vagyok kiírva,nem tudom hogy bírom ki addig.



#kismamakínok
2013. szept. 9. 09:55
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
ja é nagyon vizesedek 20. hét óta,ezáltal feszül a lábam,és hatalmas a pocakom
2013. szept. 9. 09:56
 2/18 Szaszuss ***** válasza:

34+4 napos terhes vagyok és én is eléggé nehezen viselem már, a fekvés is fájdalmas, nagyon fáj a derekam , reggel is erre kelek fel. Nem rég pár napra a hányinger is visszatért, alig tudtam enni valamit, most pedig ennék folyamatosan. Jó lenne már túl esni rajta. Nagyon várom már.


Boldog Babavárást és Kitartás ! :)

2013. szept. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Én ma kezdem a 33. hetet, november3-ra vagyok kiírva. Első baba, kisfiú. Viszonylag jól bírom, az alvás hol jobb, hol sehogy sem kényelmes. A pocim sokszor feszít, főleg alul. Igyekszem sokat pihenni. Itthon vagyok már egy ideje, néha nagyon unatkozom már, alig várom, hogy megérkezzen. A szoba kész van, nemsoká nekiállok a mosásnak. Eddig úgy voltam vele, hogy várom a szülést,nem félek tőle,de most,hogy közeledik, már kezdek egyre jobban berezelni :-)

Boldog babavárást, és kitartás,már nincs sok hátra!

2013. szept. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
En is 33. hetre vagyok kiirba es szinten kisfiu. Semmi nez otletunk nincs meg. En szerencsere eleg jol birom. Pedig eddig nagyon szenvedes volt a terhesseg, mindenfele bajom volt es csak mostansag mult el. Raadasul most iszonyatosan sok energiam lett meglepo modom. Azt hiszem szerencses vagyok, hogy a vegere tudok erot gyujteni a nagytakaritasra, stb. Szerintem a vege fele mindenki feldobottabb lesz, max. 1-2 hettel kesobb, mint en. Kell az ero a szuleshez. :)
2013. szept. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
33+3 vagyok, harmadik baba. Ha ülök, nagyon feszíti a bordáimat a pocakom, sétálni nem tudok tartósan, mert szúr a hasam alja, így kerékpározva közlekedek. A lábam 2 napja dagad (nem csak a bokám, hanem a vádlim is, és felpolcolva se apad le teljesen). Szerencsére aludni tudok, bár 2-3 alkalommal kimegyek pisilni. Estére úgy érzem, szétrepedek mindenhol, és nagyon fáj a hátam, oldalam, bordáim. A gyomorégésre bevált a Rennie. Néha Espumisan gyöngyöt veszek be, ha puffasztót eszem. Étvágyam sajnos hatalmas, mindent felfalnék, amit találok. Eddig 12 kilót híztam (amiből biztos 2 liter a víz). Naponta többször keményedik a hasam, de szedek magnéziumot. Pár hete kevesebb a türelmem, mint általában, de a bajaimat leszámítva alapjáraton jó kedvem van.
2013. szept. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Reni0501 válasza:
Én ma léptem a 34. hétbe,iszonyatosan fáj a derekam, menni alig bírok úgy fáj, alvás viszonylag jó, csak ahogy éjszaka fordulok nagyon fáj a derekam és 2-3x mindig ki kell menni pisilni.Vizesedés még elkerül. Első baba és kisfiú, nagyon várjuk már hogy megérkezzen.
2013. szept. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Reni0501 válasza:
Én eddig 9 kilot híztam,ti hogy álltok a hízással?
2013. szept. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Összesen 6 kilót híztam. A kiindulóhoz képest kettőt, mert az elején a rosszullétek miatt lement 4 kg.
2013. szept. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Én nagyon sokat 13-at annak nagy része a pocim és víz...Elsőnél is 17-et abból 15 kg víz volt!!!

Én nem étkezem sem többet sem kevesebbet mint egyébként,kivéve talán hogy elején hánytam a tejterméket,most meg nem írok meglenni tej nélkül napi egy litert tuti megiszok.

2013. szept. 9. 13:12
 10/18 anonim ***** válasza:
Hogy lett volna 17 kilóból 15 víz?
2013. szept. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!