Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Októberre kiírt kismamák hogy...

Októberre kiírt kismamák hogy vagytok? Hogy bírjátok a meleget? Ti is türelmetlenek vagytok már?

Figyelt kérdés
2013. júl. 16. 13:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

a meleget bírom, igaz, itthon vagyok lassan két hónapja :) kicsit kényelmetlen már minden ülő/fekvő pozíció, a kocsi különösen, így már csak akkor utazok, ha nagyon muszáj. sokat sétálni se tudok, pedig "agyban" mennék :)

türelmetlen nem vagyok, sőt, azon imádkozom, minél később jöjjön el a nagy nap, annál jobb a babáknak.


26 hikm

2013. júl. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

én ugyan november elején várom, de remélem nem baj, hogy irok.

Eddig birtam a meleget, de ma valahogy nagyon szédelgek, a fejem is fájdogál. Eddig semmi bajom (tünetem) nem volt.

22+3hkm

2013. júl. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én kb úgy vagyok, mint az első. A meleget jól bírom, a hidegfrontot annál rosszabbul, keményedek olyankor nagyon. Nekem is pihennem kell már, no takarítás, megerőltetés. De türelmetlen nem vagyok. Mivel veszélyeztetett vagyok, inkább azt várom, hogy már legalább a 34. hétnél tartsak. Most vagyok 28 hetes.
2013. júl. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Én abszolút nem birom a meleget. És ennek köszönhetően minden nap kinszenvedés. Ha esik az eső és le is hűl levegő na akkor jobban érzem magam, bár ez elég ritka (nem Mo.-on élek) 13 hetes korom óta itthon vagyok (veszélyeztetett vagyok én is), már szétunom az agyam. Nem tudok sétálgatni, jönni menni mert 1. nem birom a meleget, 2. eszméletlenül dagadnak a lábaim.

De mindezt leszámitva imádom a kincsem minden egyes mozdulatát, főleg, hogy már olyan szambákat jár, hogy csak lesek :) Nagyon várjuk már! Bár nem nevezném türelmetlennek magam, azért már visszafelé számolom a napokat :)

Te hogy vagy kérdező?

2013. júl. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szia én oktober elejére vagyok kiírva, pont a születésnapomra :) Szép is lenne ha akkor jönne :) Nem nagyon viselem el a meleget jobban örülök ha kicsit hűvösebb van. Sétálni én sem nagyon tudok mert vizesedik nagyon a lában(eddig 39-es cipöim voltak most 41-es :() Az alvás az egy kínszenvedés. Már várjuk apával,hogy megérkezzen hozzánk a csöppség :) Te hogy vagy kérdező? 27h 5napos km
2013. júl. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én most hogy pár napja enyhébb a meleg jobban vagyok.A lábam nagyon vizesedik,most picit mintha apadt volna.Aludni sehogy se jó.Türelmetlen vagyok,sürgetném az időt,mert minél előrébb vagyunk annál jobb...első babámnál toxémiás voltam,most is félek ettől.Minél tovább húzzuk,annál jobb.Majdnem megvan minden,csak a helyére kell tenni.25 hetes
2013. júl. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 adriennjeni ***** válasza:

Én október 9-re vagyok kiírva, sokat keményedek, iszonyatosan fáj a derekam és a hátam, feküdni, pihenni nem tudok fél óránál többet. Viszonylag jól tűröm a meleget, egy hónap múlva lesz az esküvőm, inkább attól tartok nagyon...


28 hkm. :)

2013. júl. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Húú akkor úgy látom nem vagyok egyedül a "gondokkal". Én is október 9-re várom a babát, a meleget nagyon nem bírom, inkább bent tartózkodom...az esős, kicsit hűvösebb napokat szívlelem! :)

Köszi a válaszokat!

Mindenkinek sok sok kitartást még a nyárra és Boldog Babavárást! :)

2013. júl. 16. 18:19
 9/18 anonim ***** válasza:

Én október 23-ra vagyok kiírva. Úgy látom én leszek a pozitív példa a válaszadók között. :)

Én nagyon jól bírom ezt az időt! A 2-3 héttel ezelőtti 35-37 fok kevésbé tetszett, de ez a mostani nagyon nekem való!

Nem vagyok fáradékony, 6-kor kelek, 7-kor ébresztem a 3 évesemet, elviszem bölcsibe, majd megyek dolgozni. Este 11 előtt nem kerülök ágyba, de kevésbé érzem magam fáradtnak, mint amikor hamarabb lefeküdtem... De hazudnék ha azt mondanám, hogy hétvégén legalább egyik nap nem fekszem le delelni a fiúkkal :)

Szóval (kopp-kopp) én nagyon jól viselem ezt a terhességet is, a fiammal is ilyen jó terhességem volt!

2013. júl. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

En is pont oktober 9.re vagyok kiirva :) Nekem kisfiam lesz?

Tobbiek tudjatok mar a baba nemet? Vasarlassal nevekkel, hogy altok? 4. Voltam

2013. júl. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!