Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt kiírt napján vagy...

Akinek volt kiírt napján vagy utána magzatvíz vizsgálata, annak fájt valamije utána? Ha igen, mennyi idő alatt múlt el?

Figyelt kérdés
Tegnap volt ilyen vizsgálatom és azóta úgy fáj a bal oldalon, hogy alig bírok mozogni! Kicsit olyan érzés, mintha meghúzódott volna!
2013. szept. 9. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem 3amnioszkópiám volt,de sosem fájt szerencsére semmim,és kellemetlen sem volt.
2013. szept. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Volt nekem is 3, az első elég kellemetlen volt, még meg is jegyeztem, hogy örültem volna, ha megúszom. De az sem fájt. Nekem nem fájt utána semmim.
2013. szept. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hüvelyi úton vizsgáltak? Nekem a vizsgálat is fájt nagyon!
2013. szept. 9. 10:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok,igen vizsgáltak persze,de az sem fájt. Kitartás már nem sok van hátra!! :)
2013. szept. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Remélem a napokban megszületik végre! :-)
2013. szept. 9. 11:18
 6/6 anonim ***** válasza:
drukkolok és könnyű szülést kívánok neked! majd írd meg ha túlleszel rajta!
2013. szept. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!