Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes vagyok, ma egész nap...

37 hetes vagyok, ma egész nap kemény a hasam, de nem joslok, és 2 csepp rozsaszin folt van a betéten, de a hasam nem fáj. Mi lehet? 3111 vagyok

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ha tényleg véres az a csepp hívd fel a dokidat.

Vagy ha nincs dokid akor ha még egy csepp lesz menj be a korházba. A vérzés ekkor arra utal már hogy levállik a méhlepény, ezt jobb megmutatni dokinak, álltalában bentartanak és a szülés is meindul hamar.

2010. jún. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az is lehet,hogy elment a nyákdugód,ez mindenképpen valamilyen formában a szülés közeledtét jelzi!De valakinél a nyákdugó távozása és a szülés között hetek telhetnek el.

Nekem a szülőszobán távozott a nyákdugóm,utána 2 óra múlva megszületett a fiam!

De valóban hívd fel a dokidat,vagy a szülésznődet(ha van).

2010. jún. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
sziasztok azota sem mi nem jött, pihentem, kemnényedés sincs annyi, de ha valami történik, telefonálok. amugy tényleg csak pici cseppek voltak, de nyitva vagyok már, lehet hogy tágulás miatt volt..
2010. jún. 30. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!