Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Attól, hogy a rosszullétek...

Attól, hogy a rosszullétek elmúltak még nincs baj ugye?

Figyelt kérdés
Fokozatosan múltak el a tüneteim nem egyik percről a másikra,de mindenben rémeket látok már.15hkm
2013. szept. 9. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmi baj nyugi :) Nekem nem is voltak az elején 15-20 hét körül voltam nagyon rosszul.

Élvezd a babavárást! :)

2013. szept. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát épp időszerű volt :D

A 12. hét után átveszi az irányítást a méhlepény, innentől ö tartja életben a babát, emiatt múlnak el ekkortájt a rosszullétek. Nekem is a 14. héten múlt el, és végülis én is mondhatom, hogy fokozatosan, mert az utolsó héten már ritkább volt a dolog...

Ettől nincsen semmi baj, nyugi! Nemsokára érzed majd, ahogy mocorog és akkor nyugodtabb leszel, mert meggyőződhetsz róla magad is, hogy milyen jó érzi magát odabenn :)

2013. szept. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem még hamarabb a 12. hét környékén elmúlt a rosszullét :) 17hkm.
2013. szept. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor nincs gond.ha gond lenne ugye most már jelezné valami?Most már nem állhat meg csak úgy a növekedésben nem?1.5 hete látott utoljára doki
2013. szept. 9. 14:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Jajj, ne gyötörd magad ezzel, kérlek!

Az egész terhesség idején történhet rossz dolog sajnos, de erre nem is szabad gondolni! Csak pozitívan! Minden rendben lesz, majd ha érzed a mozgását tényleg nyugodtabb leszel , kitartás!

Próbáld élvezni a várandósságodat! :D

2013. szept. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
megpróbálom a gyötrés mentességet bevezetni,de nehezen megy sajnos.
2013. szept. 10. 04:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!