Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhesen pecsételő...

6 hetes terhesen pecsételő vérzés? Hirtelen elmúltak a tünetek, mi lehet az oka? Vetélés?

Figyelt kérdés
2013. szept. 9. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Azonnal menj be a kórházba, még segíthetnek.
2013. szept. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Judyt77 ***** válasza:
Igen! Mindenképp vedd komolyan és azonnal indulj a kórházba! Minden jót!!
2013. szept. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tényleg nem ártana megnézetni, mi van, de nem biztos, hogy van segítség. Ahogy az sem, hogy baj van.

A tesómnál semmi gond nem volt, nekem a barnázás után még megvolt a baba, 2 héttel később meg már nem.

Sajnos csak uh-val lehet megmondani. Majd írd meg, mi volt.

2013. szept. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig volt pecsételés? Menj orvoshoz és kapsz hormonpótlót!
2013. szept. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is ez volt 6 hetesen, a dokim szerint menstruációs emlék volt csak nálam, babával mindent rendben talált.

De ne várj vele, jelentkezz be gyorsan, csak ő tudja megmondani nálad mit jelent. Mikor mondtam h vérezgetek, másnapra be is hívott, pedig hónapos várólistája van.

2013. szept. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
sajnos nekem is ez volt.. Ikreket vartam, elmentem a dokihoz es megnezte a babokat, sajnos az egyik leallt a fejlodesbe :( De ez is csak egy lehetoseg a 100 kozul, hogy mi tortenik a pocidba. Lehet, hogy semmi problema nincs a babaddal, de azert jobb lenne minel hamarabb megnezetni. Drukkolok, hogy minden jo legyen :)
2013. szept. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Menj be a kórházba, mert hat hetesen én is véreztem. Kiderült, hogy kevés progeszteron hormonom volt és elkezdett levállni a petezsák. Kaptam hormonpótló tablettát és minden rendben van :)
2013. szept. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, voltam a héten orvosnál és minden rendben van!:)
2013. szept. 12. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!