Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindig van jele a beágyazódásn...

Mindig van jele a beágyazódásnak? Úgy értem pecsételő vérzés, has szurkálás.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 17. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
dehogy van! :)
2013. ápr. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt, mégis babát várok.
2013. ápr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)!
2013. ápr. 17. 13:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyik gyereknél sem volt
2013. ápr. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálam egyik alkalommal sem volt vérzés. Has szurka Ketteskénél volt pár napig, de inkább "csikizés" volt.
2013. ápr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Két kisfiam van,egyiknél sem tapasztaltam semmi ilyesmit,az első jel az volt hogy nem jött meg,amikor kellett volna.
2013. ápr. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én viszont éreztem!!! Erősen szurkált egész nap a hasam, pláne hirtelen mozdulatokkor. Emellett görcsöltem, azt hittem hamarabb megjön pár nappal, pláne, hogy volt egy kis rózsaszínes folyásom. Akkor még nem is gyanakodtam. 1 héttel később pozitívat teszteltem, akkor már tudtam, hogy ezek szerint azt éreztem akkor. :-)
2013. ápr. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A teljes beágyazódás befelyeződik a 12-14 napra. De hasszurka késöbb is lehet és szokott is lenni a kismamáknál ahogy nő a méhed húzódnak a szalagok stb.
2013. ápr. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 9-10 napon volt mindjárt megjön érzésem,enyhe görcsök.
2013. ápr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!