Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hű, de komoly a moderálás...

Hű, de komoly a moderálás itt! Próbáltam rákeresni a kérdésemre a neten, de sajnos nem kaptam konkrét választ.9 hetes kismama vagyok és nagyon nagynak érzem a hasam szinte attól a pillanattól, hogy kiderült a terhességem. ?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy puffadástól is lehet, valamennyire biztos, hogy szerepe van benne, de ennyire biztosan nem, mert nem rossz a közérzetem és kerülöm a "lufizós-kajákat". Szóval! Nyugtassatok meg légyszi, hogy normális dolog ebben a szakaszban is a nagyra nőtt has?!
2013. szept. 10. 15:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Alkat kerdese is.

Nekem 8hetesenis siman latszott. Sot baratnomnek is...

Nyugi es gratulalok!!!;)

2013. szept. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem is hatalmas volt a pocakom már kezdettől fogva, és ez puffadás, de nem kajáktól, hanem a terhesség természetes velejárója. Már 6-7 hetesen sem tudtam begombolni az addig teljesen kényelmes nadrágjaimat...nagyon kellemetlen és bosszantó. Úgyhogy hamar beruháztam kismamanadrágra, hát ég-és föld a különbség :)

Úgyhogy teljesen normális, és nem a puffasztó kajákról van...

2013. szept. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Hát lehet,hogy nem a puffadástól, de a terhességtől még nem igazán. Úgy értem,tudom,hogy sokan szeretnék már látni,hogy gömbölyödnek a babától, de 12 hétig a méh még ki sem látszik a szeméremcsont alól, tehát még az alhasat sem éri el!
2013. szept. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
igen normális. Egyik barátnőmnek a 9. héten már egyértlemüen látszott hogy az bizony baba, persze egy bő felsővel még tudta palástolni de már volt pocakja utána viszont nem nött neki több mint 2 hónapig semmit, már aggódott hogy valami baj van. 2600g-os kislányt szült aztán. A másodikkal nem látszódott ilyen hamar a pocija és nem volt olyan hogy hetekig semmit változiás nincs a méretben.
2013. szept. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors és kedves válaszaitokat! Az első terhességem és szerettem volna azt hinni, hogy pár hónapig titokban tudom tartani.. De ezek szerint nem ritkaság, hogy a Napnál is világosabb az állapotom:) Már azon kezdtem el gondolkodni, hogy milyen leszek pl. a 38. héten...:) remélem, hogy nem egyenes arányban fog nőni a pocakom:)
2013. szept. 10. 16:33
 6/11 anonim ***** válasza:

Nálam ez volt:

1. gyereke.: 6. hónapig nem is tudta senki hogy terhes vagyok. 5,5 hósan volt az esküvőm . szűkített ruhában! egy cm-t nem kellett kivenni! pedig pánikoltam rendesen mert decemberben választottam ki a ruhát a júliusi esküvőre, és hát márciusban terhes lettem. :)

2. gyerek. : 8 hetesen azt kérdezték : ikrek?? na szerinted hogy néztem ki :D ? mellesleg én is azt hittem! mert hát nem gondoltam volna hogy ekkora lesz a különbség! mert ok. azt mondták hogy lehet, hogy előbb fog látszani na de ennyivel!!! :)12 hetesen úgy néztem ki mint egy 5 hós terhes, és nem a kaja miatt :)

2013. szept. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azért lettem lepontozva, mert állítottam valamit, ami puszta anatómia?

Hát akkor legyen! Biztos mindenkinek nagy hasa van már 5 hetesen terhesen!

2013. szept. 11. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

6/7: köszönöm az infódat!


7/7: nem tudom mi az a lepontozás, de anatómiai ismereteim nekem is vannak. Sajnos az esetemet nagyon eltérőnek láttam az átlagtól, ezért kértem, hogy írjátok le, ha esetleg nektek is volt hasonló tapasztalatotok. Nem sértésnek szántam!

2013. szept. 11. 10:14
 9/11 anonim ***** válasza:
Az első mondatod hogy jött ide? :)
2013. szept. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát úgy, hogy nem voltam túl jártas ezen az oldalon, de ugye fel szerettem volna tenni ezt a kérdést. Regisztráltam, stb... aztán vártam, míg írhattam... aztán mire írhattam, állandóan megjelent egy piros kocka, hogy mit nem csináltam jól. A negyedik nekifutás után kicsit kiborultam:)

Innen az első mondat:)

2013. szept. 12. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!