Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmennétek a helyemben orvosho...

Elmennétek a helyemben orvoshoz, vagy felesleges?

Figyelt kérdés
36 hetes vagyok, és tegnap este óta folyamatosan görcsöl a hasam alja. Ha sétálok, zuhanyzok, akkor enyhül, de ha lefekszek, akkor rettenetes. A kolléganőim szerint el kellene mennem orvoshoz, de én azt gondoltam, hogy ez normális a terhesség vége felé, ezért is mentem be dolgozni ugyanúgy mint eddig. Nem tudom mit csináljak. Nem akarom, hogy azt gondolja az orvos, hogy túlparázom a dolgokat, de a kolléganőim rám ijesztettek. A baba aktív, rugdal ugyanúgy mint eddig, és én sem érzem rosszul magam, csak a hasam fáj.
2013. szept. 10. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Én elmennék orvoshoz. Három szülésem volt, de én szerencsére csak akkor görcsöltem, amikor beindult a szülés- szóval annyira azért nem természetes dolog a 36 hetes görcs.

Inkább nézzenek paramaminak, mint hogy gond legyen.

2013. szept. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 30 hetes vagyok és hétvégén mensis görcseim voltak, én bizony be mentem a dokihoz és megnézettem magam. Semmi bajom nem volt, és az orvos utáni nap el is múlt az egész. tudom,hogy túl aggódtam az egészet, de inkább többször menjek fölöslegesen mint egyszer nem amikor kellene. Ennyire a végén azért már érdemes szerintem a görcsöket megnézettni mert sosem lehet tudni. Elvileg az erős görcs semmikor sem normális a terhesség során.
2013. szept. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is elmennék orvoshoz! Úgy mint elöttem írták inkább fölöslegesen menj be, mert ez az egész nem túl természetes dolog!

Majd írj!:)

2013. szept. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!