Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti elmennétek az első trimeszt...

Ti elmennétek az első trimeszterben kirándulni autóval?

Figyelt kérdés
Szóval a kirándulás már ki van fizetve kb.3 hónapja,de vissza lehet mondani..Zadar környékére mennénk,ami elég hosszú út és akkor leszek 10hkm..elmennétek a helyemben?szabad fürödni,napozni?
2013. júl. 2. 11:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10 hetesen én még aktívan sportoltam! Nem hímestojás van a hasadban! Csak ne fürödj, nehogy összeszedj valami fertőzést.
2013. júl. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Mozdulj ki egy kicsit szerintem! Az sose árt! :)
2013. júl. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Fürödni ne nagyon fürödj, sose tudhatod mit szedhetsz össze! (Itt most nem a tisztálkodás céljából végzett fürdésre gondolok :DD)
2013. júl. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Persze! Csak készülj a rosszullétekre!

Fürödni a tengerben lehet terhesen, nem kapsz el semmilyen fertőzést sem! Jó szórakozást!

2013. júl. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én 12 hetes vagyok,simán mennék.A fürdés függ a víztől is,de gondolom itt tenger van a dologban.Hallottam ezt azt a sós vízről terhesség alatt,de nem írom le mert lehet hülyeség.Én mondjuk csak úgy combtőig mennék bele.Nekem az orvosom kiemelte,hogy ne töltsek sok időt napon.Picit lehet,de aztán próbálj árnyékos helyre menni :)
2013. júl. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én 20 hetesen még abalcsira vonatoztam meg pàrkànyba. 38 hetesen még karàcsonyi vàsàrba mentem. ki lejet mozdulni otthonrol nyugodtan. természetes toban szabad, strandon meggondolando a fürdês. ên jàrtamfürdõbe uszni, nem volt gond
2013. júl. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23 hetesen voltam jóval távolabb, mint Zadar, a tengerben meg lehet fürdeni!!! csak egyből f.ruhát kell cserélni, és medencébe ne menj, ennyi :) én addig napoztam, amíg nem volt kellemetlen, 10 perceket, aztán árnyékba vonultam
2013. júl. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen tengerről van szó..és a horváth tenger még a legtisztábbak közé tartozik..kicsit félek,főleg az úttól! imádok úszni,viszon félek,hogy a hideg víz nehogy ártson :/
2013. júl. 2. 12:33
 9/12 anonim ***** válasza:

Ennyire nem kell félni,ártami max a forró fürdő szokott...meg ilyenkor nem jéghideg tenger sem.

miért félsz az úttol?ha rosszul vagy,megálltok és ennyi.

2013. júl. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az úttól miért félsz? :)

A hideg víz nem fog gondot okozni,lehet neked kicsit hideg lesz,de majd hozzászoksz. A babának odabenn nem lesz hidegebb :)

2013. júl. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!