Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az is mozgásnak számít, ha...

Az is mozgásnak számít, ha nem rúgásokat érzek, hanem azt, jogy a babám kifeszíti magát?

Figyelt kérdés
Érzem én őt rùgdosòdni is,de az utòbbi két napban sűrűbben éreztem feszítést. Nem keményedés :)
2013. szept. 11. 07:00
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Igen kedves kèrdező az is annak számít,èn megkèrdezntem sa vèdőnőmet ès ő mondta.Mert nekem nagyon gyakran nyomja magát ès mindig a jobb oldalamra.Mozogni viszont keveset mozog!! 40+6hkm
2013. szept. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Miért, az szerinted mi, ha nem mozgás???? :)))
2013. szept. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor jò :) Nekem a köldökömnél szereti kinyomni magát,már-már kellemetlen,mert sokszor olyan erős. De imádom :)

Köszi a válaszokat!

2013. szept. 11. 10:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt nem èrtem mièrt kell lepontozni!? Mi rosszat mondtam èn? Mennyi gyökèr kur.a, idiòta fa.z jár ide?!!!!
2013. szept. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hmmmmm......idiotak.......
2013. szept. 13. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!