Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mostanában éjjel nem sokat...

Mostanában éjjel nem sokat alszom, össze vissza, hol hajnalba felkelek mosdó miatt, hol pedig mert nassolhatnékom van, érzem hogy fáradt vagyok de nem tudok egyszerűen elaludni?

Figyelt kérdés
De biztos a front meg a baba miatt.38 hetes vagyok már. Ti is akik nemsokára szülnek össze vissza alszotok?

2013. szept. 11. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Én dettó ugyanígy vagyok! :) valamelyik nap hajnali négykor úgy éreztem muszáj ennem valamit mert éhen halok :D
2013. szept. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36 hetes vagyok , de ugyanez, sőt kezd szokásommá válni,hogy pontosan 3:56-kor kipattan a szemem, elmegyek a mosdóba és egész 5ig nem is megy az alvás.
2013. szept. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát lányok pont így vagyok én is:-) reggel 9kor meg hulla vagyok amikor a férjem kipihentem ébred, és ma nagy hassal nem is tudtam lepihenni egy percet sem, főztem, sütöttem 12-17ig....a női sors:-) iszonyat hogy telik az idő a konyhába. most lassabban csinálok mindent már, ezért telt el így az idő a konyhába . Nagyon elfáradtam....
2013. szept. 11. 17:08
 4/9 anonim ***** válasza:

2-es vagyok :D

Hát igen :D Én a takarítással vagyok így, már szinte az egész ház csillog villog :D

Majd csak vége lesz már, nameg majd kifizetődik :)

2013. szept. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hu az alvas kin szenvedes mar par hete. Most 37 hetes vagyok. Faj a medencem, alig birok fordulni, a hasam nehez, ejjel tobbszor felebredek, kimegyek a mosdoba. Ma is fent vagyok hajnali 4-5-tol. Van olyan, hogy en is betamadom a hutot hajnali 5-kor :) Most meg kokadok persze... Lehet, hogy a termeszet igy keszit fel a nem alvos korszakra minket. Kitartas :)
2013. szept. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát igen, most is hajnali fél 3, tegnap is pont ekkor keltem...és erre tessék, kezd fájni a torkom és kicsit folyik az orrom....38 hetesen? jaj ne..... a férjem gyógyul kifele, de tőle kaptam el szerintem. mit vegyek be ilyenkor? sós vZ gargarizálás, forró tea, méz, citrom, ezeket eszem, mert gyógyszert nem , még jó hogy nincs lázam.
2013. szept. 12. 02:45
 7/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok sorstársak :)

Hát az alvással nekem is gondjaim vannak.

Óránként wc, ha a baba megmozdul az fáj és felébredek rá.

Erős jóslóim vannak, már nagyon várom a végét.

Kitartás már nincs sok hátra. :)

38hkm

2013. szept. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igaz még csak 33 hetes vagyok,de mindennap hajnali 2-3 között ébredek.Van,hogy vissza se bírok aludni,mert 5kor már amúgy is kellnem kell.Pisiléssel még szerencsére nincs gondom,de ez a kialvatlanság szőrnyű.Délután azért 1órácskára letudok szerencsére pihenni.Ez a nassolhatnék érzés meg most kezd rám tőrni :D Nem örülök neki,mert így is sokat híztam.A bébim is este aktívabb,de én még élvezem,sőt olyan jó amikor érzem mocorogni.Akkor is szeretem amikor kirúgja az oldalam,nem fáj :)Majd csak eltelik,de valszeg egyre rosszabb lesz.
2013. szept. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Enis pontosan igy vagyok, forgolod(nek), pontban fel4kor felebredek, nem birok visszaaludni, ha megis, akkor csak lightosan, fel-felebredve. Es a ferjem a szememre hanyja, hogy reggel 7korul, mikor ebred a 2 evesunk nem en pattanok ki az agybol. El sem tudja kepzelni milyen faradt vagyok reggelre, szerintem azt hiszi lusta vagyok! Az nem szamit, hogy utana egesz nap a gyermekunket gondozom egeszen estig, es ejjel meg nem tudok aludni rendesen! ......
2013. szept. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!