Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beágyazódás környéki időszakba...

Beágyazódás környéki időszakban egy elég keményet bringáztam, egész éjjel menstruációs jellegű görcseim voltak (gyengébb az igazinál) Bajt okoztam?

Figyelt kérdés
Még nem tuti, hogy terhes vagyok, de úgy érzem, hogy igen...nem is értem, miért döntöttem úgy, hogy tegnap a 15 kilós fiamat viszem 5km-en át sok hegymenetben bringával. :-(
2013. aug. 14. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
nem kellene ezt befolyásolnia. Gondlj bele aki egyáltalán nem tervez babaát az sem csinál máshogy semmit mint egyébként és mégis sok becsúszott baba van.
2013. aug. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez neked kemény bringázás??? :)

Én 80-100 km közt tekertem heti többször a Bükkben mégis sikerült megfogannom. 6 hetesen teszteltem pozitívat, előtte is mentem túrákra, ez egyáltalán nem befolyásolja a megtermékenyülést.

Ha már tudod, hogy megfogantál, azért óvatosabban kerékpározz, ha nincs semmi baj, akkor lehet végig.

Én 32 hetesen még kitekertem az erdőbe gombázni, sőt, szülés előtt 2 nappal kerékpároztam utoljára.

2013. aug. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából azért volt kemény, mert ülésben vittem a fiamat és mire hazaértünk, remegett kezem-lábam, annyira nehéz volt a súly, amit "cipeltem".
2013. aug. 14. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!