Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha túlhordom a babámat utána...

Ha túlhordom a babámat utána mit csinálnak? Megindítják vagy megcsászároznak? Mire számoljak?

Figyelt kérdés

Holnap töltöm a 39. hetet.Tudom még bármi történhet,de kíváncsi lennék hogy meddig "hordatják" velem túl és mit tesznek utána.Holnap megyek a dokimhoz és tőle is megfogom kérdezni,de addig is megtennétek hogy válaszoltok?Amúgy történeteket,tapasztalatokat is szívesen olvasnék.:-)

Köszönöm előre is!


2009. nov. 3. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha jól vagy te is és a baba is, rendben van nst, flowmetria minden, akkor várnak kb 41.hétig. Később lehet hogy vizsgálattal tágítanak majd hogy elősegítsék a szülés beindulását, ha úgy döntenek szülnöd kell, akkor oxitocin infúzióval beindítják a fájásokat, ha bármi komolyabb probléma van császároznak

Könnyű szülést kívánok és ne izgulj még magától is beindulhat:)

2009. nov. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én túlhordtam a lányomat, de engem nem "bánottak". Minden áldott nap be kellett menni vizsgálatra, mert nem akartam befeküdni. 41 hét 2 naposan spontán indult a szülés. Szó sem volt injekcióról vagy bármiféle tágításról, császárról. Nem avatkoztak bele. És ez így volt jó :)
2009. nov. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek hogy válaszoltatok!!! :-)))

Ma már voltak keményedéseim,de sajna nem több :-((

Megkérdezhetem hogy mi az a flowmetria?

2009. nov. 3. 19:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Attól függ, kinél szülsz. Orvosa válogatja. Én az Istvánban szültem Kosztin doktornál, betöltött 41 hetesen. Itt egy hetet várnak rá, akkor megindítják. Én az utolsó napra kitágultam, és símán szültem. Egyébként úgy gondolom, az csak jó, ha tovább bent marad a pici egy kicsit. Érettebb lesz idekintre.

Kitartás, és ügyes legyél!

2009. nov. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


40+4 voltam,amikor szültem.

Befektetett a dokim 40+0 hetesen. Minden nap 2szer NST.

Flowmetriát már a 36. héttől nézett. Kaptam a kórházban OPT-t, de nem igazán indította meg a szülést, nem reagáltam az infúzióra. Néztek magzatvizet, az sem indított be semmit. Persze én már a 36. héttől nyitva voltam 1111-re.

Végül minden előjel nélkül percenként éreztem feszítést ott lent. Semmi más fájdalmam nem volt. Dokim jött burkot repeszteni, és rá 20 percre felsírt a kisfiam. Totálisan fájásmentes szülésem volt, legalábbis én semmit nem éreztem,a doki mondta, hogy mikor jön a fájás, mikor nyomjak. A mai napig rejtély marad számomra, hogy ő honnan tudta mikor van fájásom:)


19 hós anyuka

37 hetes km

2009. nov. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen nektek is a válaszotokat!!!

Hát kedves utolsó nagyon irigyellek!!De jó lenne így szülni :-)))))És nem gondolkodtál még el rajta hogy ez a baba is így fog e vajon világra jönni?

2009. nov. 3. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!