Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan "indíthatnám" be a...

Hogyan "indíthatnám" be a szülést? 5 napos túlhordásban vagyok, a 8. napon, pénteken megcsászároznak ha nem indul be magától.

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 14:20
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Még mindig zárt vagyok, méhnyak kb 2-3 cm vastag.
2011. okt. 4. 14:22
 2/26 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, addig még simán beindulhat. Holnapra amúgy is gyenge hidegfrontot, holnaputánra gyenge melegfrontot, péntekre meg hidegfrontot mond a meteorológia. Azoktól lehet, hogy beindul.
2011. okt. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
A párod kéznél van? :)
2011. okt. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Állítólag a málnalevél hatásos lenne, de ezt a kúrát már hamarabb el kellett volna kezdeni!

Máshogyan nem érdemes kísérletezned!

2011. okt. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Nagyon sok praktika van, nálam egyik se működött... ha teljesen zárt a méhszáj, akkor nem hat a szex, bábakoktél stb...

Ellenben próbálj meg alkudozni, HA minden eredménye stimmel a babának.

Nekem indított de hüvelyi szülés lett a vége. Előtte méhszáj érlelőt kaptam, amitől egy kicsit fe

2011. okt. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
maceráld,pödörgesd a mellbimbód jó sokáig,az méh összehúzódásokat okoz.
2011. okt. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor indul meg, ha érett a méhszáj.
2011. okt. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

az indított szüléses vagyok.

A méhszájérlelőtől felpuhult a méhszáj és picurit kinyílt. Előző este rakták fel és fájásaim is voltak tőle.


Amúgy a frontoktól alakulhatsz is közben, ez igaz, de amíg full zárva vagy addig a praktikák nagy része nem fog működni, mert azok csak az utolsó löketet tudják megadni.

2011. okt. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

De miért nem inditják meg,miért vágnak rögtön??

Szexet,és mellbimbó izgatást javaslok,az utóbbit viszont nem elég 10 percig és annyi,hanem sokáig kell,és soxor!!

2011. okt. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
uhhh. 2-3 cm? az nagyon zárt... 1 hetet nem tudsz kialkudni? Elvileg 2 hetet várhatnak, csak némelyik kórházban 1 hét a türelmi idő..
2011. okt. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!