Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Majdnem minden éjjel arra...

Majdnem minden éjjel arra ébredek, hogy háton fekszem. Mi bajunk lehet ettől?

Figyelt kérdés
33 hetes vagyok. valószínűleg néhány órát így alszom. baj?
2008. júl. 2. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi lenne ezzel a gond?

Egy 33 hetes baba már javában jelzi, ha valami nem jó neki.

Még mindig jobb, mintha hason feküdnél...:)))

2008. júl. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Degogy baj, én végig úgy aludtam:)



Dia (6 hónapos kislány anyukája)

2008. júl. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
de hogy baj
2008. júl. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ezen az oldalon olvastam többször, hogy tilos háton feküdni, de igazából nem értem, miért. egyébként sehol máshol nem hallottam erről, csak itt terjesztik.
2008. júl. 3. 17:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem terjesztik,csak mivel van egy főér, ami pont a nagyobb súly miatt nyomódhat ,és háton fekve a végefelé könnyebben elájulhatunk,ill. aki hajlamosabb rá.Nekem az orvosom a baba miatt sem ajánlotta, a megfelelő keringés miatt, viszont sztem is a baba úgyis jelzi,ha neki nem jó.ÉN 36 hetes vagyok, nekem pl sokkal gyakrabban van méhösszehúzódásom,ha háton fekszem.
2008. júl. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, hogy azért nem jó sokáig háton feküdni, mert ha ott tapad a lepény akkor a gyerek onnan kapja az ellátást. Ezáltal nem jut elég oxigénhez, vagy tápanyaghoz és sérülhet.
2008. júl. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Biztos így van,mint ahogy leírtátok,de én is háton fekszem elég sokat.Pedig próbálok oldalt feküdni,de sokáig nem nagyon megy,mert elkezd szúrni az oldalam.tehát folyamatosan forgok!:)De a picur is jelzi ha nem jó neki,úgy ahogy én fekszem!!S közösen megkeressük a megfelelő helyzetet!!:))

37 hetes kismama

2008. júl. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!