Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetesen jelent barmit h...

39 hetesen jelent barmit h annyit es ugy mozog h levegot alig kapok? Ez mar faj, nem kicsit, ugy tudtam lelassulnak nem pedig felporognek, tul fogom hordani?

Figyelt kérdés
2013. szept. 12. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:

38 hetes vagyok.... Ugyan így vagyok vele... Remelem jövőhéten találkozok már vele!!

Amúgy a mozgásának sok köze nincs, hogy mikor fogunk szülni. A dokim azt mondta , oruljek neki:-)

2013. szept. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez annyit jelent, hogy szerencséd van, hogy csak most kezdte, hiszen sok ideje már nincs hátra odabent. :)

Kitartás!

2013. szept. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Orvost,ultrahangost minél előbb! Az is vészjel,ha nem mocorog,és az is ha túl sokat,szinte vergődve mozog! Nézz utána! Semmi nem normális,ami eltér a megszokott mozgásától!

(Saját eset..) Könnyű szülést.

2013. szept. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!