Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes kismamák hány kg...

33 hetes kismamák hány kg híztatok?

Figyelt kérdés
Én 14kgt szedetm fel eddig,ami sztem sok.Főleg mert még biztos sokat hízók.1-2 napja szörnyü falási rohamok gyötörnek,aminek ma eleget is tettem :( Vajon ez így lesz most már végig?

2013. szept. 13. 16:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én diéta mellett híztam 9kg-t 31. hétig. Szerintem már nem sok van hátra, ne izgulj a súlyod miatt, csak nem lesz már annyira sok a vége! :)))
2013. szept. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hát a 9kg igazán nem sok.Én 24 hetesen tartottam 9kgnál :)

Milyen diétát csinálsz?

2013. szept. 13. 17:03
 3/12 fcsenike ***** válasza:
Én 31 hetes vagyok és 9-et híztam eddig.
2013. szept. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

33 hetig +6kg hiztam. Most vagyok 39 hetes es +8 kg tartok.


En odafigyelek az etkezesemre, nem vonok meg semmit magamtol, de probalok kevesebbet enni a cukros, feherlisztes etelekbol. Jah es 5x etkezek kis mennyisegben. Sok gyumi, zoldseg.

2013. szept. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tőlem kérdezted, milyen diéta: 160g szénhidrát diéta, és még így is jöttek fel kilók, pedig azért ez elég szigorú dolog.
2013. szept. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33+3hetes vagyok, idáig 9kg-nál járok
2013. szept. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hát lányok,ti mind nagyon ügyesek vagytok.Úgylátom én vezetek még mindig a kgimmal :)

Jó lenne 5kgval kevesebbnek lennei,akkor úgy elégedett lennék.

2013. szept. 13. 18:28
 8/12 anonim ***** válasza:
Vasárnap töltöm a 33. hetet. Összesen 6 kilót híztam, de az elején a rosszullétektől lement 4kg, így a kiinduló súlyomnál 2 kilóval vagyok több. Én nem igazán figyelek, nem diétázok, de nem is eszek többet, mint terhesség előtt és szerencsére a gyümölcsöket jobban kívánom mint az édességet.
2013. szept. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én most töltöm a 32. hetet és 12,5 kg-nál járok. Szóval én már közelítem a te adataid :)
2013. szept. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 B.Nikol ***** válasza:
50%
Sziasztok! Én 34-35 hetes vagyok és olyan plusz 6 kg-nál tartok! Remélem max még 4 kg jön fel! Az első fiamnál is 7 kg-val fejeztem be a terhességet! Nem csinálok semmi diétát és nem tagadok meg semmit magamtól! Nem vagyok egy hú de vékony testalkatú, pont normál méretekkel rendelkezem! Az első és mostani is fiú, valami fiuk által termelt hormon miatt, sajnos végig hányom a terhességeimet, de nem vészes reggeli mindig kijön és utána max egyszer még valami, de nem állandóan! Én már hozzászoktam az orvosok nem tudnak vele mit kezdeni! De szerintem ez alkatfüggő is ki mennyit hízik, diéta ide-oda! Szerintem a 14 kg még nem vészes, van nem egy ismerősöm aki 25-30 kg-val zárta a terhességet és le is ment nekik pár hónap alatt a naggya része! Ne izgulj ezen és élvezd a terhességed! Boldog babavárást!
2013. szept. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!