Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13. hetet taposom és a zöldég...

13. hetet taposom és a zöldég meg a gyümölcs az, ami tuti kijön belőlem. Nagy gond ez? Pont erre lenne szükség a legjobban. Terhesvitamint szedek, de a tésztán kívül semmi nem marad meg bennem. A főzelék sem.

Figyelt kérdés
Próbálok rendesen étkezni, de mindig közbelép a róka.
2009. nov. 4. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gond. Én ugyan így vagyok ha ez megnyugtat... Egyél ami jól esik, ami bent marad az bent marad ami nem az sajna nem

2. babáját váró 12 hetes km (az első terhességemmel nem volt ilyen)

2009. nov. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj, én a 13. hét végéig szó szerint mindent kihánytam, és 6,5 kg-ot fogytam. a 14. héttől kezdve tudok enni, édeset ne egyél, mert az izgatja a gyomrot, piritós kenyér, mackósajt, savanykás narancs, vagy ha szereted a grapefruitot, azt próbáld meg esetleg. de a lényeg, hogy amíg a gyomrod nem stabil ne kísérletezz. a 14. héttől mikor már kialakul a placenta fogsz tudni enni, és be tudod pótolni a gyümölcsevésből fakadó vitaminokat. szóval ne aggódj. 17. hetes manóváró
2009. nov. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!