Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lanyok, ugye ez meg nem...

Lanyok, ugye ez meg nem szamit veszes hanyasnak?

Figyelt kérdés
Meg csak 6 hetes vagyok, a rosszuletek egy hete kezdodtek, de mar 3 napja mindent kihanyok. Mar nem is szamolom, hogy egy nap hanyszor latogatom meg a wc-t. Pisilni is alig jarok, mindentol hanyingerem van a nap 24 orajaban. Fekve jobb egy picit. Folyamatosan azt erzem, hogy szaraz a szam es nagyon gyenge is lettem. Fogyni csak alig tobb, mint 1 kg-t fogytam.
2013. szept. 16. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Inni tudsz? A folyadék megmarad benned? Mert ha nem, akkor irány az orvos!
2013. szept. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most kb. negyed orankent iszok egy kortyot, de ma reggel meg a viz is kijott :( bar fegnap tudtam enni is kb 4-5 falatot. Most kuzdok, hogy bent maradjon a viz, ha felallok meg rosszabb :(
2013. szept. 16. 11:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez még nem az,de könnyen azzá válhat!

Nekem is így kezdődött a 6. héten.

Aztán minden nap 6x hánytam,semmi nem maradt meg bennem.

Teljesen legyengültem,fogytam 10 kilót.

A 16.hétig hánytam így.

Ha továbbra is fen áll ez a helyzet,akkor irány az orvos.

Kitartást!!

2013. szept. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
sajnon a napi 6-7 nalam is megvan :( hogy lehet ezt meg 6 hetig kibirni?
2013. szept. 16. 11:38
 5/7 anonim ***** válasza:
A lényeg,hogy pótold a folyadékot,de ha az sem marad meg benned akkor menj el orvoshoz! Én is a 16ik hétig fogytam,mert folyamatosan hányingerem volt,hánytam,hiába próbáltam ki mindenfélét!
2013. szept. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is a 6. héten lettem vészes hányós. Napi 10-13 hányással, még 1 korty víz sem maradt bennem. :/ 6 hétig voltam kórházban, ifúzióra kötve de így is fogytam 7kg-ot. Nekem azt mondta a doki, hogy ha a vitamint nem tudom lent tartani és min. 1 liter vizet meginni (lent is maradjon) 1 nap akkor muszáj kórházba vonulni! Ha első babád akkor szerintem ne halogasd! Nem játék mert mindketten súlyosan kiszáradhattok akár 1 nap alatt is!
2013. szept. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta a vedono, hogy ne is probaljam bevenni a vitamint, mert az meg jobban generalja a hanyast :( napi 1 l nem hinnem, hogy megvan :(. Viszont most sikerult megennem 1 kis fott krumplit, ami meg bent maradt
2013. szept. 16. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!