Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányok! Kinek milyen mellszívó...

Szandi24 kérdése:

Lányok! Kinek milyen mellszívó vált be és be is vittétek a kórházba mikor mentetek szülni? Annyi fél van, nem tudom melyik lenne a jó!

Figyelt kérdés
2013. aug. 17. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:
medela swing,kh-ban még nem volt velem,később vettem,mikor szükségem lett rá,neked is ezt tanácsolom,most viszont már viszem magammal valószínűleg.ha mképpen akarsz a kh-ba vinni,a medela base-t javaslom,ez kézi és elsőre tökéletes,ha pedig hosszabb távú lesz a kapcsolatotok,bővítheted elektromosra.
2013. aug. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
[link] nekem ilyen volt.sajnos én nem tettem be a táskámba amikor szülni mentem.de a férjemnek mondtam hogy hozza be.a kisfiamat amikor hozták a szoptatási időbe mindig aludt és sehogy nem lehetett felkelteni.így lefejtem a tejet és amikor felkelt odaadták neki.engem császároztak 5.napon engedtek minket haza.a második nap után velem volt egy szobába akkor már nem fejtem le a tejet hanem szopizott.
2013. aug. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekek këi aventem volt(van), korhazba is bevittem, de egyszer sem hasznaltam, csak felesleges suly volt:-) akkor hasznaltam, mikor szaporitani szerettem volna a tejcsir. egyebkent nagyon hasznos:-)
2013. aug. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Többfélét is kipróbáltam, mert koraszülött volt a babám, az avent kézi volt a leghatékonyabb, közel olyan jó volt, mint a baba :-)
2013. aug. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem kézi Avent van, ott volt a kórházba is :) Meg vagyok vele elégedve.
2013. aug. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Használtat vagy inkább originált legyen?Mindenképpen kézire gondoltam!
2013. aug. 17. 18:05
 7/8 anonim ***** válasza:
5ös vagyok, az enyém használt, bár az unokatesómé volt. Azért szerintem nem mindegy kitől van.
2013. aug. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
első vagyok, a base-t(kézi)újként vettem, a swinget használtan,tulajdonképpen csak az elektromos rész miatt,mert a sajátommal kompatibilis volt,viszont a swing ára újként horror...Azóta már kiszolgált engem,barátnőmet,aki anyatejadó volt,és unokatesómat,most pedig én kapom vissza majd.(én mindenkinek csak magát a készüléket adtam kölcsön,ami mellel,tejjel érintkezett cucc,azt nem...de ez az én heppem:))
2013. aug. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!