Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mért. Lehet. Ez? Tanácstalan....

Mért. Lehet. Ez? Tanácstalan. Vagyok.

Figyelt kérdés
17.hetes.terhes.vagyok.és.körübelül.3napja.nagyon.sok.fehér.folyásom.van.olyan.szinten.hogy.betétet.kell.odarakjak.mert.átázik.a.bugyim.is.tőle...Mitől.lehet.ez??? Baj.lehet???

#Fehér.folyás
2013. szept. 17. 08:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, nincs baj. A terhességgel együtt jár ez is. Nekem is olyan erős volt, hogy betétet kellett hordjak. Elmúlik.
2013. szept. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon.köszönöm.már.megijedtem.hogy.mi.lehet...
2013. szept. 17. 09:01
 3/7 anonim ***** válasza:
A terhesség alatt lehet erősebb folyás, de azért én megemlíteném a dokinak, mert akár okozhatja egy gombás fertőzés is.
2013. szept. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én azért megnézetném a dokival, mert nekem gombás fertőzésem volt terhesség alatt ami sok folyással járt.

Viszont mondta a doki, hogy a terhesség is előhozhat bő folyást nem feltétlen jelent bajt :-)

Boldog babavárást :-)

2013. szept. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyanezzel mentem orvoshoz, bàr nem volt olyan sok; azt hittem én is hogy a terhesség miatt van. Nàlam bakteriális valami okozta a gondot. Szóval nem árt ha orvos.lát.
2013. szept. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a dokinak mikor mész hozzá legközelebb, ha közbe egyéb tüneteid lennének, akkor soron kívül is meglátogathatod. Nekem is kicsit bővebb a folyás így terhesség alatt, de mikor még erősebb lett, akkor fertőzésem volt, kikezeltük, visszacsökkent a folyás utána.
2013. szept. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, persze, mindenképp említsd meg a dokinak, de ha fehér, akkor nemigen van baj, az én dokim azt mondta, ha fertőzés, vagy gomba lenne, akkor sárga lenne, vagy lenne szaga :)
2013. szept. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!