Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet? Lehet, hogy gond...

Mi lehet? Lehet, hogy gond van a terhességemmel?

Figyelt kérdés

18 hetes terhes vagyok, 2hete görcsölgetek, van amikor nagyon erős, és van amikor kevésbé erősen fáj.

1 hete volt egy kisebb felfázásom, amire az orvosom hüvely kúpot írt fel és minden este fel kell raknom, tegnap este amikor felhelyeztem, akkor vettem észre, hogy a méhszájam nagyon lent van(ami lent is volt mostanában), és szerintem nyitva vagyok egy kicsit, mert az ujjam belemenne. lehet hogy a sok mozgás és a sok cipelés miatt van? dokim csak jövő héten lesz, és akkor tudok elmenni.Vagy menjek a kórházba?

Nagyon félek, mert az előző terhességem sem zajlott le zavartalanul, de ilyen problémám nem volt. Volt már valaki így?



2013. szept. 17. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy a kórházban minden panasszal érkező kismamát komolyan vesznek, úgyhogy ha téged megnyugtat, menj be nyugodtan. Viszont ennyi idősen a dokim szerint látható és érezhető jelei vannak az esetek nagy részében a méhszáj nyílásának (barnázás vagy vérzés). De mivel nekem sosem kellett oda nyúlkálnom, fogalmam sincs mit érezhettél. Magnéziumot gondolom szedsz, de ha fájdalmaid vannak, mindenképp emeld az adagodat.
2013. szept. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát azt szerintem ne mond a dokinak, hogy odáig felnyúltál, mert tuti ki lesz akadva. Én is 18 hetes vagyok és sokat görcsölök ezért már megrövidült a méhnyak. Mindenképpen menj be kórházba vagy SZTK-ba. Nekem most már végig feküdnöm kell. Minden jót nektek!
2013. szept. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat!

De azt nem értem, hogy miért ne mondhatnám meg a dokinak? Amikor csak addig nyúltam ameddig a kúpot kellet fel helyezni, és ez a gond, hogy nagyon lent van.

Azt még hozzá kell tennem, hogy egy pár napja világos barna folyásom volt, de ez egy kettő el is múlt, ma már csak tojás fehér folyásom van. Gondoljátok hogy meg kellene nézetnem magam egy dokival?

Nagyon aggaszt, hogy tényleg nincs-e baj :(

2013. szept. 17. 17:37
 4/5 A kérdező kommentje:
De lehetséges, hogy nekem is kezd rövidülni a méhnyak?
2013. szept. 17. 17:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mi innen nem fogjuk tudni megmondani, és inkább tegyél egy felesleges utat a kórházba. Addig meg csak óvatosan, kíméld magad.
2013. szept. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!