Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pécsiek, ti melyik babamozira...

Pécsiek, ti melyik babamozira mennétek? Da Vinci Magánklinika vagy Hepinet?

Figyelt kérdés
Nagyfiammal még a Citrom utcai (Medison) babamozira mentünk,de azt nem találom sehol. Ha Da Vinci,akkor ott melyik csomag?
2013. szept. 18. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk csak a Hepinetről van tapasztalatunk. Budapesten élünk és barátnőm ment Pécsen hozzájuk, mert mi itt nagyon szerettük őket. Nem bánták meg ők sem. A Da Vinci-ről csak olvastam, nem ismerek olyat, aki járt náluk. A Hepinetnél hangulatos helyiségek, kedves emberek vártak itt is , ott is :) Nem mennék máshová a jövőben sem.
2013. szept. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert a Medison "lett" a Da Vinci. En 2x voltam a Da Vinciben mostanaban. A 19. heten a legnagyobb csomagot kertem, a Vizer csinalta, az nagyon jo volt. Bar ez a mozihoz allitolag korai, viszont igy az eppen aktualis genetikai uh-t is megejtettuk, nekem ez a resze is fontos volt. (lenyegeben ezert is mentunk, csak ha mar ott voltunk kertem a 4d-t is) Aztan a 26. heten elmentunk csak mozizni, a legkisebb csomagra, ezt a Czirkos Andorne (o nem is doki, hanem uh szakaszisztens...) csinalta. Ha ez sajnos nem jott annyira be, unszimpatikus egy no es sztem nem igazan rakta oda magat.. Szoval szerintem jo a Da Vinci, csak olyan csomagot kell kerni, amit nem a Czirkos csinal, tehat legalabb a kozepsot (x doki) vagy a nagyot (Vizer, o a legdragabb, mert o az uh "atyauristen").
2013. szept. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!