Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4D ultrahang csak babamozira...

4D ultrahang csak babamozira jó, vagy itt jobban átnézik a Babát is, hogy a szerveivel minden rendben van-e stb?

Figyelt kérdés
2013. szept. 2. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Jobban megnézik a babát, lemérik minden kis végtagját, megnézik az áramlást, a szívét, a szerveit! Alapos munkát végeznek. De lehet h külön mondanod kéne az elején. Én nem mondtam és úgy is megvizsgáltak, de rendelő válogatja, azért szólj inkább!
2013. szept. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vannak olyan 4D ultrahangok, ahol külön van a babamozi és van babamozi orvosi szakvéleménnyel. Ha az utóbiit választod, ott tuti, hogy jól átvizsgálják.

Én is elmentem és kértem, az összes szervecskéjét átnézték meg mindent.


36+3hkm

2013. szept. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

van ilyen is, olyan is (és nem feltétlenül ugyanaz).


Mi nem "babamozin" voltunk, így nem is lettek nagyon szép (és éles) uh képeink a babáról, viszont nagyon alaposan átnézték minden szervét és azoknak a működését. Engem ez nyugtatott meg :)


A barátnőm babamozin volt, ott csak a babát nézték, a szerveket nem, azt hiszem

2013. szept. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk a babamozi előtt vizsgálat volt. Megnézte a babát tetőtől talpig,mindent lemért,sùlyt is. Nézte a gerincét szívét agyát,tehát mindent :) 17 hetesen voltunk és még 26 hetesen elmegyünk :)
2013. szept. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!