Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetesen megszülnék nem...

37 hetesen megszülnék nem lenne semmi gond a babával ugye?

Figyelt kérdés
37 hetes kismami vagyok. Gyakran érzek a hüvelyembe nyilaló érzést ez már a szülés közeledtét jelzi? Vagy nyílik a méhszályam? Ha pár napon belül megszülnék nem lenne semmi gond a babóval. (már nagyon vizesedek a hasam is, alig bírok menni)Néha a hasam alja is görcsölget.
2013. szept. 18. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem 20-hetes kormom óta nyílal a hüvelyem és még azóta sem jött ki a baba. 32 hetes vagyok. A méhszájaim mind zártak semmi baj a babával. Szóval ez nem a szülés eljövetelének jele az biztos. 37. héten nem hetente nézik a méhszájadat? (Nálunk úgy van, hogy 35. héttől hetente kell menni a dokihoz, amit még gyakorlatban nem tudok, de elvileg majd így kell csinálnom) Csak azért kérdezem, mert azért egy hétre előre tudnak szólni, hogy na most már közeleg a szülés, vagy nyílnak a méhszájak vagy ilyesmi. Ha mindened zárt és semmi egyéb problémát nem lát az orvos még nem hiszem, hogy mostanában szülnél. De ha még is kijönne most a baba akkor is ha jó súlyban van kutya baja sem lenne, ez csak annyit jelent, hogy 2000g vagy a fölött legyen. De ha picit kevesebb akkor sem lesz baja, csak akkor tovább kell a kórházban bent lennetek. De ha még egy hetet kibírna oda bent akkor pedig már biztosan semmi de semmi baj nem lenne. Az utolsó hónapban ismeri meg az ember, hogy a terhesség valóban terhes. Ha már eddig kihúztad féllábbal is ki fogod bírni ezt a 2-3 hetet, nem lesz a babának semmi, de semmi baja, még ha tankkal mennek át rajta ő már azt is kibírja nem aggódj!
2013. szept. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Csak NST-t néznek itt hetente én úgy tudom. Múltkor is csak azért vizsgált meg a doki mert levette a mintát. Hát a súlya az elég jó a 36 heti uh-n mondták, hogy a 2900 g-hoz közelít. De ki tudja a mérések csalnak. Hát igen ezt én is észre vettem, hogy már teher(amikor ezt mondom olyan rossz érzés tölt el, mintha teher lenne a kislányom számomra)eddig ugy voltam vele ki lehet bírni de most...már alig várom, hogy kint legyen a kicsikém

Köszönöm a válaszod és Boldog Babavársát :)

2013. szept. 18. 18:26
 3/7 anonim ***** válasza:

37 és fél hetesen született meg a fiam 3960 grammal és 54 cm-el, teljesen egészségesen 3 évvel ezelőtt.:)

Ha csak a heteket nézzük, akkor ilyen korban már nem gond, ha mégis kibújik.

De hogy ez mikor jön el pontosan, ezt csak ő érzi.:)

De 36 hét után azért már minden rendben szokott lenni a picikkel. Ha csak a kort vesszük alapul.

2013. szept. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ennek örülök :) köszi a választ :)
2013. szept. 18. 19:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne szomorkodj a terhes érzés miatt, hidd el te is kezdesz számára terhes lenni, ugyan úgy érez ő is mint te. :D
2013. szept. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom 37+5re született, 3050 grammal és 50 cm-el.

Nekem is görcsölgetett a hasam alja, meg a hüvelyembe is nyilallgatott szülés előtt pár héttel, de teljesen zárt voltam amikor szülni mentünk.

A babának nem lesz semmi baja, ilyenkor már nem is koraszülött :)

2013. szept. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a nyugtató válaszokat :)
2013. szept. 18. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!