Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A lepény a mellső falon...

A lepény a mellső falon tapadt meg és eléri a belső méhszájat. Ebből lehet valami gond? Nektek mi volt a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Az uh-n nem mondtak semmit aztán a védőnő mondta, hogy szextilalom és nem emelhetek nehezet. Azt modta, hogy feljebb mehet. 21+1 hkm.
2013. szept. 18. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Én két oylat ismerek akinek az elején volt a méhszájona lepény. Pár hét alatt feljebb ment mindkettönek ahogy nött a méh, de sokat kellett pihenniük.
2013. szept. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jól mondta a védőnőd, szexmentes élet, nem emelés és sok-sok pihenés.

Nekem a 26. héten volt bevérzésem, a lepény szinte teljes egészében fedte a méhszájat. Kórházban voltam 1 hétig szigorú fekvésen, majd itthonra is azt rendelt az orvos. Szednem kell sok magnéziumot és még izomlazító gyógyszert is. 32. hétre elmozdult, már csak rálóg a belső méhszájra, igaz, nem mellső, hanem hátsó fali. A két dátum között 2 hetente jártam ellenőrzésre, és betartotta mamit mondtak. Most már kicsit lazábban veszem a dolgokat, de még mindig sokat pihenek.

2013. szept. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem a legelején volt a méhszájon,de ahogy nőtt a méh,úgy arrébb ment és mellső fali lett.Addíg barna folyásom volt miatta.
2013. szept. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szintén mellsőfali lepény,mely részben fedte a belső méhszájat, ez volt a 19. héten. Pénteken töltöm a 30. hetet, mostmár kb 4-5 centire el is hagyta a belső méhszájat.
2013. szept. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!