Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez már lehet a...

Szerintetek ez már lehet a szülés kezdete?

Figyelt kérdés
34+6 hetes kismama vagyok! Első baba! 4D ultrahangon 2 héttel nagyobb babának mondták és még azt is mondták hogy 37. Héten meg lesz a fiunk. Vagyis 4D szerint már itt az idő. 3 napja nem tudok aludni mert fáj a hasam. Ma meg már görcsölget és át megy a derekamra. Ez már lehet az???? Holnap kell nennem az orvoshoz. Ki huzom még addig???? Szerintetek??
2013. szept. 19. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már az lesz, tudni fogod biztosan. Amíg csak kérdéses benned a dolog, addig még nem jött el az idő. A fájdalmak a derekadban, hasadban elmúlnak vagy állandó jellegűek? Ismétlődnek? Ha igen, rendszeresen? Figyeld picit, jegyezd fel, mikor érzed, és jobban fogod látni, történik-e valami. Esetleg vegyél meleg zuhanyt is! Türelem, már nemsokára! :)))
2013. szept. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34 hetes vagy, még nincs itt az idő. Majd a 37. héttől. Szóval ha fáj, sűrűsödnek az összehúzódások akkor még ma keresd föl az orvosod. A babának még jobb lenne bent. A hetet a súlya alapján mondták és nem arra gondoltak, hogy teljesen kész a születésre. Még kitartás pár hétig.
2013. szept. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz most, még nagyon korai lenne megszületnie. A fiamat is mindig 2 héttel nagyobbnak mondták, mégis 39+4 napra született.
2013. szept. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az enyémet kisebbnek mondták és elvileg így akár túl is horhattam volna. Mégis a kiírt előtt 5 nappal érkezett 3500 gr-mal:)) Nem a méretei alapján születik meg előbb (lásd vannak időre született 4 kg-os 60 cm-es babák is), hanem csak akkor bújik elő, ha meg is érett a kinti világra. Azaz - többek között - a tüdeje is készen áll.
2013. szept. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Judyt77 ***** válasza:
Nekem is voltak görcseim, azt tanácsolta a doki, hogy a 36. hétig szedjek több magnéziumot, ha nem akarok koraszülést és az segített is. Persze egyeztess a dokival, de addig is míg odaérsz, kérdezd meg telefonon a védőnődet, mennyit szedhetsz be és szedj be többet. (Most pedig 39hetesen tényleg várom, hogy jöjjön. De neked még korai!) Minden jót!
2013. szept. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Judyt77 ***** válasza:
előző vagyok. Most látom, hogy holnap mész dokihoz. Akkor már ne hívd a védőnőd :-) Azért estére vegyél be dupla adagot a Mg-ból!
2013. szept. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Este megszületet a babánk! Mimd ketten jól vagyunk!
2013. szept. 20. 12:25
 8/9 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Gratulálok! Mennyivel született végül?
2013. szept. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
2800g és 50 cm
2013. szept. 20. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!