Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek az nagyon nagy...

Szerintetek az nagyon nagy baj ha terhesség alatt vérszegény vagyok, és rendszertelenül szedem a vérképzőt?

Figyelt kérdés
Egyébként szedném a gyógyszert de annyira rossz hogy kihányom, más fajtát meg nem írnak fel, mert azok ártanak a babának!
2013. szept. 19. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Én is vérszegény voltam,de az orvos nem írt fel vérképzőt, de egyre rosszabb lettek a véreredményeim ,végül a háziorvos írt fel vérképzőt,nehogy a szüléskor kelljen vért kapnom. Első szülésemnél is nagy ampullákkal kaptam a vasat!
2013. szept. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Melyiket szeded?
2013. szept. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a szülésnél lehet belőle probléma a vérveszteség miatt. Akár vérátölmlesztésre is szükség lehet. na meg a babádnak nem lesz elég tápanyag a tejedben.
2013. szept. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vérátömlesztésre is szükséged lehet ha nem szeded rendszeresen. Egyébként HA nagyon vérszegény vagy oxigénhiányos lehet a babád. Nem túl gyakori de előfordul. Szerintem vedd komolyan. Boldog babavárást :)
2013. szept. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Én is vérszegény vagyok napi 2 Maltofer vasat szedek annak nincs olyan rossz íze, ilyen csokiszerű.

37 hkmn. Én ugy tudom, hogy terhesség után is egy kis ideig szedni kell de lehet rosszul tudom.

2013. szept. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A nejem is vérszegény, Ő is Maltofer-t szed napi 2-t. Szívből gyűlöli, de hősiesen elrágcsálja a napi 2-t:) Mondjuk nem is értem, hogy rágótablettának miért rossz az íze? A lenyelős oké, hogy keserű, de lemegy gyorsan és kész. Ezt meg még rágcsálni...
2013. szept. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen. Jó lenne, ha rendszeresen szednéd, mert bajok lehetnek belőle. Nekem emiatt 24 hetesen megindult a szülés.
2013. szept. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!