Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes terhes vagyok....

24 hetes terhes vagyok. Nagyon stresszes munkát végzunk, minden nap reggel 8 tol délután 5-6ig dolgozunk. Mennyire befolyásolja az idegeskedés a terhesség menetét?

Figyelt kérdés
2013. szept. 19. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha eddig is ugyan ilyen volt és kibírta a baba akkor továbbra sem kell félned, ha az orvosi vizsgálatok rendben vannak, vérnyomás rendben. Egy kismammának nyugalomra sok pihenésre van szüksége, semmi képen sem ideális azért a stresszes terhesség, de gond nélkül végig csinálható. Ha viszont testi tüneteid is vannak, ha úgy érzed nem bírod tovább, akkor el kell jönnöd a munkahelyről mert nem áldozhatod fel sem a saját sem a babád egészségét. Neked kell érezned, hogy a stressz mennyire kibírható számodra. Az is sokat számít, hogy az idegeskedés csak a munkahelyen vagy otthon is jelen van. Ha munka után kitudod magad piheni, eltudtok utazni, van lehetőséged kikapcsolódni akkor nem okoz bajt. Ha viszont otthon is csak folytatódik a stresszes állapot az komoly kihatással lehet a baba egészségére. Általában a stressz koraszülést, kis súlyú babát, esetleg rosszul alvó újszülötett okoz.
2013. szept. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gabszem ***** válasza:
Én szintén így dolgoztam, szállítmányozásban, ami elég stresszes, ügyfélszolgálaton, minden rajtunk csattant. Én Február elején szültem és október végéig dolgoztam, ennek a stresszen kívül az oka az is volt hogy a párom 100 km-re lakott és veszélyes volt már az autózás.
2013. szept. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!