Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt aki megérezte a gyermeke...

Volt aki megérezte a gyermeke nemét, és be is jött?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 16+3 hetes vagyok, az első pillanattól kislánynak gondolom a babámat, holnap megyünk este !D-re, nagyon kíváncsi vagyok mi lesz? :)

Nektek bejött a megérésetek?


2013. szept. 19. 18:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

első perctől kezdve kisfiút érzek, 16-ik héten a doki megerősitette és azóta minden ultrahangon szépen lehet látni kisfütyiét :)

31+6hkm

2013. szept. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Én az első perctől éreztem h kislány és bejott:-):-)
2013. szept. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Én kisfiút éreztem, és úgy tűnik, ő is van bent :)

Persze ez inkább annak tudható be, hogy kisfiút szerettem volna inkább(persze mindegy lett volna, csak minden oké legyen), így persze, hogy fiút "éreztem".

2013. szept. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Kislányt éfreztem, és Ő rá várok:-)

39hkm

2013. szept. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Na, izgatottan várom, hogy nekem is így be fog-e jönni!
2013. szept. 19. 18:46
 6/29 Szaszuss ***** válasza:
A párommal az volt a megérzésünk , hogy kislány lesz és kislány is lesz. :) 36 hkm
2013. szept. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
35%
Én most várom a 4. babámat de mindnél éreztem az első perctől kezdve. Van már két fiam és egy lányom. Most ő is fiú lesz. Szerintem az aki várja meg érzi.
2013. szept. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Ismerősöm végig kisfiút érzett, de kislánya lett. :)
2013. szept. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Én kislányt szerettem volna,kislányt éreztem,és kislány is lett.Most a második babánkkal 18 hetes vagyok,holnap megyek nőgyógyászhoz,remélem meg tudja mondani,de valahogy kisfiút érzek :)
2013. szept. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Én is kislányt láttam mindig ha a babáról volt szó,álmaimban is kislány volt mindig és valahogy tudat alatt az elejétől kislányos dolgokat nézek :) Kislány lesz :) Jaa és a név kiválasztását szokták még igen mérvadónak mondani. Nálunk a kislány név meg volt mielőtt teherbe estem volna,a fiú néven pedig még terhesen is sokáig veszekedtünk :)
2013. szept. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!