Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek, hogy az apa...

Mit tegyek, hogy az apa felfogja, hogy gyermeke lesz és törődjön velem úgy ahogy egy kismamával illik?

Figyelt kérdés
nem tudom hogy értessem meg vele és nagyon nagy a nyomás rajtam és a stressz.....
2013. jún. 4. 21:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
Hagyd el, ha keres akkor akkor akar, hanem, akkor ennyi volt!
2013. jún. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Igaz a részletekről nem írtál, de várandósan sokkal érzékenyebbek vagyunk. Én pl. megsértődtem a páromnak azokon a beszólásain, amit várandóság előtt viccesnek gondoltam és még 100 X rákontráztam. Kb. a 10. hétig megsértődtem és sirva tudtam fakadni olyan dolgokon, amiken előtte nevettem. Lehetséges, hogy veled is valami hasonló történik? Persze, kell, hogy fogalalkozzanak veled,de neked is látnod kell a miérteket.:)


14hkm

2013. jún. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hány hetes vagy? Én 16 hetes vagyok, és még magam sem fogtam fel, hogy gyerekem lesz. A pasik ezt még inkább tudják felfogni, talán akkor mikor látja mozogni a pocakodat akkor valamennyire megérti, de szerintem nekik csak akkor esik le a tantusz ma már kibújt a gyerek. Biztosan nem egyszerű a te életed sem, de gondolom az ővé sem az. Ketten akartátok ezt a babát, ketten is kell végig csinálnotok a terhességet. Mond el neki, hogy mi az ami neked rosszul esik, de vedd azt is figyelembe, hogy benned dolgoznak a hormonok és talán nem úgy látod a dolgokat ahogy normál esetben. Próbáljátok megoldani a stressz helyzeteket, időnként kapcsolódjatok ki és beszélgessetek. Nem beteg vagy "csak" terhes ezt is tartsad szem előtt. Beszélgessetek csak ezt tudom javasolni, mert biztos, hogy oka van a viselkedésének, rajta is éppen elég nyomás van mert még is csak apa lesz, és elkell látnia a családját.
2013. jún. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A pasik ezt még inkább NEM tudják felfogni ...
2013. jún. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
13 hetes vagyok.. akkor lehet hogy én reagálok túl mindent :( ezt hogy értessem meg vele úgy álljon hozzám? hogy ne legyen ilyen stresszes a kapcsolat..
2013. jún. 4. 21:46
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha van a párodnak olyan barátja, aki már gyerekes apuka, ő sokat alakíthat a látásmódján. Ő már beszélhet a tapasztalatairól, arról, hgoy milyen nehéz kezelni a terhes nő lelkivilágát, hogy szülés után körbe kell ugrálni stb... Szerencsémre a páromnak ezt elmesélték az ismerősök, barátok, munkatársai.Ő már arra készül, hogy szülés után fél évig körülöttem fog forogni a világ.
2013. jún. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
de miben nyilvánul meg az,h nem törődik veled?Vagy bocs,hogy ilyet kérdezek,de szerinted hogyan "illik"viselkedni egy kismamával?
2013. jún. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
folyamatosan iszik, heti többször! volt egy megállapodásunk amit nem tartott be hazudott nekem..
2013. jún. 4. 22:02
 9/13 anonim ***** válasza:
előtte is ivott? mert akkor ne csodálkozz! az én férjem sem hordoz a tenyerén, sose tette, pedig már a 2. babát várjuk. 3 és fél éves volt a lányom mikor először életében napokig gondoskodott róla, mert én kórházba kerültem terhesen...őt pl nem érdekelte a kisbaba korszak sem, pedig én ájuldoztam a gyönyörűségtől, imádtam. a férfiak ilyenek, kicsit túl reagálod talán, de ez érthető , ezek a hormonok... azért ne piáljon az elég gáz
2013. jún. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
elötte is ...:( nagyon sok....
2013. jún. 4. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!