Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 napot késett a menzeszem,...

9 napot késett a menzeszem, megcsináltam a tesztet és pozitív lett. (utolsó menstruációm szeptember 9. volt)?

Figyelt kérdés
2napja el is mentem orvoshoz ahol hüvelyi ultrahangot csináltak, de az orvos visszarendelt 2hét múlva, azt mondta hogy valószínúleg késôbb estem teherbe, és még olyan korai a terhesség hogy lehet hogy méhen kívüli lesz. A kórlapra ezt írta: Az uterus üregében egy 6mm-es folyadékkal telt képlet látható. Embrionális elemet, életjelet kimutatni még nem sikerült. Elváltozásnak jele nincs. HOgyha már a méhben látta ezt a folyadékkal telt képletet, akkor hogy van rá esély hogy méhen kivüli lesz? Illetve vajon hßny hetes lehetek?nagyon aggodom mert mar nagyon szeretnenk babat.jart mar valaki igy?
2013. szept. 20. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
most akkor alig 2 hete volt az utolso mensid?akkor mostanában lenne peteérésed nem?vagy az nem rendes mensi volt....vagy korai vetélés de a teszt még pozitiv???mikor voltatok együtt a pároddal???
2013. szept. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsi augusztus 9!!
2013. szept. 20. 14:59
 3/7 anonim ***** válasza:
ja! ugy más....nm hiszem h akkor méhenkívüli,ennyi idősen nekem se láttak mást.
2013. szept. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mire 2het mulva megyek mar latszani fog valami?
2013. szept. 20. 15:13
 5/7 anonim ***** válasza:

menzesz szerint 6hetes vagy, de mivel neked is hosszuak a ciklusaid igy valoszinü késöbb van p.é,ill megtermékenyülés. Szetintem most lehet a baB 3hetes kb ilyenkor petezsákot vagy ijen fojadékosat látnak. Azért nem zárta ki a méhenkivülit mert nem irhat olyat amiben nem 100%os. nem kell megijjedni igy szokott ez azoknal is lenni akik hamar mennek orvoshoz kb az elmaradt menzesz napján.

Bizzunk benne hogy legközelebb minimum petezsákot lát az már jo jel. Szedj vitamint had segitsen neki nőni.Sok sikert.

2013. szept. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves vagy!:)
2013. szept. 20. 21:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia.Nálam is szinte ugyanez volt e helyzet,de a végén hálistennek baba volt a dologban,Én is féltem,h ne hogy méhen kivüli legyen,de két hét múlva mikor visszamentem,akkor már jól látszódott a pici,és jó helyen is helyezkedik el.remélem nálad is baba lesz a dologban és nálad is minden rendben lesz.Nagyon szurkolok,megy a drukk!!!!
2013. okt. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!