Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Istenhegyi géndiagnosztika-18...

Istenhegyi géndiagnosztika-18 heti uh, kit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Ára 15ezer, ha jól láttam? Tényleg annyi?

És a 3 orvos:

Dr. Bátorfi József (szülész-nőgyógyász)

Dr. Hajdu Krisztina (szülész-nőgyógyász, genetikus)

Dr. Lintner Balázs (szülész-nőgyógyász)


Ki melyikőjüket ajánlja? Köszönöm előre is.


2013. szept. 21. 07:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

én Hajdu Krisztinánál voltam 12 hetesen, 30 ezer ft volt a kombinált teszttel együtt.

18 hetesen a Bátorfinál voltam, 15-ért, mindkettőjükkel maximálisan elégedett voltam.

2013. szept. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Csaponane ***** válasza:
Szia, egyet értek az előző válaszolóval én is voltam mindkettő orvosnál ( Dr. Hajdu Krisztina, Dr. Bátorfi József) nagyon jó orvosok! Ezt még más orvosoktól is hallottam nem csak a kismamáktól :) Szóval bármelyikhez is mész, biztosan alaposak. Remélem tudtam segíteni a döntésben. Szia
2013. szept. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én Lintner Balázsnál voltam. A többieket nem ismerem. Nagyon jó doki. 1 órán át nézegette a babát, mindent kommentált, jó tapasztalataim vannak.

Jól láttad az árat, igen.


Ezek szerint mindegy kihez mész... Csak tudd, ha választasz dokit, lehet, hogy 2-3 hét múlva van csak időpont. Viszont ha mindegy, akkor 1 hét kb. Tehát időben kell választanod.

2013. szept. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

én is Lintner Balázshoz megyek két hét múlva 18. heti ultrahangra + szív ultrahangra. (nekünk picit vastagabb lett a tarkóredő érték, úgyhogy a negatív kromoszóma vizsgálat után még ez van hátra, nem is volt kérdés, hogy elmegyünk.

Igazából én Hajdú Krisztinához akartam menni a genetikai ultrahangra, de ő nem csinál szív ultrahangot, így maradt a Linter Balázs, mert így egybe megcsináljuk egy alkalommal 15.000 forintért a kettő vizsgálatot, egyébként pedig kétszer kellett volna kifizetnem ezt az összeget.

Utánaolvastam Lintner Balázsnak is és nagyon nagyon jó orvos, az apukája is ugyanebben a szakmában dolgozik, vagy dolgozott, ezt már nem tudom.

A méhlepény mintavételt viszont a Bátorfi József csinálta Hajdú Krisztinával, én még két ilyen jó orvossal soha nem találkoztam életemben, pedig ingyenes volt a vizsgálat, azt sem mondhatom, hogy a pénz miatt voltak kedvesek, nem.

Egyébként megnyugodhatsz, mert az Istenhegyi központban kizárólag a legjobb orvosokkal találkozhatsz, teljesen mindegy, hogy kihez mész, mindegyik nagyon jó orvos.

Viszont ha nem kellene szív ultrahangra mennem, akkor egyértelmű, hogy a Hajdú Krisztinához mentem volna, nem azért, mert ő biztosan jobb, mint a Lintner Balázs, hanem mert az összes fórumon az ő nevét ajánlják ha genetikust keres az ember, de még a kismamák között is személyesen is csak az ő neve merül fel, ha ilyen téma kerül szóba.

2013. szept. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem aki ott van, mind nagyon jó orvos.
2013. szept. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen.

Es kapunk dvd-t meg kepet?

2013. szept. 21. 14:35
 7/13 anonim ***** válasza:
Persze, DVD az egész vizsgálatról. Hu képet asszem nem kaptunk, vagy mégis? Nem emlékszem, egy éve volt.
2013. szept. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 12 hetesen Bátorfi, 19 hetesen Hajdú dokinál voltam, mindkettővel abszolút meg voltam elégedve. Képet is kaptunk a dvd mellé, a 19 hetesen 3 fekete fehéret, 1 "színeset", mindegyik 4d-s.
2013. szept. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Koszonom a segitseget.

Jovo het pentekre kaptunk idopontot, Batorfi doktorhoz.

2013. szept. 23. 19:49
 10/13 anonim ***** válasza:

kérlek szépen írd majd meg, hogy milyen volt a vizsgálat!!

én utánad megyek 4 nappal és már nagyon várom!! :)

remélem minden rendben lesz vele.

és a ti babátokkal is!

2013. szept. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!