Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik hétig mondható...

Hányadik hétig mondható normálisnak, hogy nem érzem minden nap a baba mozgását?

Figyelt kérdés
a 17. hétben vagyok,2.baba. már egy ideje éreztem,hogy van benn valaki a pocakomban,majd napokig nem,és pár napja nem csak a van benn valaki érzés,hanem szabályos kisebb rúgások jöttek. Aztán most megint nem érzek semmit. Nagyon rossz ez így,alig várom,hogy állandósodjon,ugyanis egy vetélés elözte meg a terhességemet és csak a baba mozgásának érzése nyújt majd megnyugvást
2013. szept. 21. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt hiszem talán a 30. héttől kell számolni a mozgásokat. De 17 hetesen még ha kettő is van nagyon picik és nem jelent bajt, ha nem érzed őket. feküdj a hátadra és relaxálj egy idő után biztos rúgni fog valamelyik. Na meg az is lehet, hogy a hátuk van a hasad felé.
2013. szept. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia, en 16 hetesen ereztem eloszor, utana 5 napig kb semmi, aztan megint, es kb a 18. het kozepen ereztem minden nap, ugy, ha hanyatt fekudtem es vartam :) csak ugy ulve, alva, joval kesobb. ugyh nyugi, minden ok, ilyenkor meg olyan kicsik, h boven van helyuk mozogni.

33+2 h boldog km

2013. szept. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
17. héten még nincs elkésve semmivel. 20-22. hétig ráér :) Főleg ha esetleg mellső fali a lepény.
2013. szept. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!