Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes kismama vagyok...

37 hetes kismama vagyok hétfőn töltöm a 38-dik hetet van a tüneteknek jelentésük?

Figyelt kérdés

esténként iszonyatosan elkezd mozogni a pici, ezzel nincs is semmi gond, hanem elkezdi nyomni a fejét alul és szinte úgy érzem hogy mingyárt kijön, nagyon fáj és kellemetlen, ilyenkor azonnal pisilnem kell.vagy rámtör a nagy wc.zés. majd mikor viszáb húzodik vagy nem is tudom, akkor elmúlik a pisilési ingerem is , ez tök normális ??

voltam nőgyogyásznál, neki nem emlitettem.. de a háten állapitotta meg hogy Crevix Score. már nem 3000 hanem 2000...

közeledik a baba???


2013. szept. 21. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen.A lányommal már 35 hetesen 1000 volt a méhszáj értékem,37.héten született.A fiammal 38 hetesen 2111 volt,kiírtnapon szültem.

Szóval még te is kihúzhatod a végéig,akár még tovább is,vagy még meglehet ma is.

2013. szept. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Teljesen normális! Az meg, hogy a méhszájértéked annyi amennyi nem feltétlenül jelzi a szülés közeledtét! Én még c3000 vagyok, de ez teljesen normális, mert szülésnél szoktak tágulni, illetve van aki már 20. héttől ! A baba nekem is sokat mocorog, sőt szülőpózban van már, és leereszkedett a hasam.


39+1hkm

2013. szept. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nekem is már lent van a hasam egy jó 2 hete, és a pici is már megfordult lent van a feje. 1 hónapja.
2013. szept. 21. 13:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Az nem jelent semmit.

Nekem a 28. hêtben fordult be, és most vette fel a szülőpózt , ami ugye nem ugyan az mint ha befordúlna., azaz a szülőcsatornában van.


39+1hkm


Boldog babavárást!

2013. szept. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia. En csutortokon leszek 38 hetes. Par napja mar talalkoztam a nyakdugom 3 kisebb darabjaval es mar 1 ujjnyira nyitva is vagyok. Allandoan kemenyedek szinte 24 oraban es egyre jobban feszit a szemerem dombomnal.. szinte erzem ah egyre inkabb tagulok. Meg sem tortenik semmi.... es tudom h akar meg tul is hordhatom.
2013. szept. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Timcsikusz ***** válasza:

szija nekem ugyanez volt 35 hetesen sőt nem csak hatalmas inger jött rám egy két rúgástól hanem folydogált is belőlem valami.elmentem dokihoz azt hittem szivárog a magzatvíz.a doki megvizsgált azt mondta nem a magzatvíz szivárog hanem a baba feje annyira lennt van hogy tulajdonképp vizelet csorgásom van sokszor ugy hogy én észre sem veszem.

ja és 33 hetes korom óta megy hasam ugy hogy ennek sincs köze sztem a közelgő szüléshez.most vagyok 40 hetes és még mindíg semmi:)

2013. szept. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :))))
2013. szept. 21. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!