Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama akinek...

Van itt olyan kismama akinek a nemvart előtt pár nappal volt már terhes tünete? Mik voltak ezek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 17. 15:35
 1/3 anonim válasza:
Nem volt vizes folyásom tök száraz voltam, és furán éreztem magam mintha náthás lettem volna
2013. szept. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 5 nappal a nemvárt előtt teszteltem halvány pozitívat. Gyanakodtam, mert iszonyatosan szúrt az oldalam, de annyira, hogy nem bírtam éjjel rendesen megfordulni. A nászúton teszteltem. :)
2013. szept. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem kb 4-5 nappal előtte elkezdett fájni a mellem,amit soha nem szokott és valamikor a lehetséges beágyazódás környékén éreztem menstruációs görcsöt is pár percig.Ja és egy kicsit a derekamat is éreztem.
2013. szept. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!