Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes kismama vagyok,3...

Gyönyörűséges kérdése:

16 hetes kismama vagyok,3 napja bal oldalon alhasi fajdalmaim vannak, megnyugtatnatok?

Figyelt kérdés
2. babamat varom, a teso most 16 honapos. Az o varandossaga alatt semmi panaszom nem volt, most viszont nagyon zavar ez a fajdalom. Nem folyamatos, hanem rendszertelen, inkabb akkor nyilal bele amikor felkelek az agybol, felulok. Nem hasbol szoktam, hanem szepen ovatosan. Sokat pihenek mostanaban, de a 10 kg-os gyerkocomhoz muszaj hajolgatni, ide-oda tenni, emelni. Szerintetek ez lehet a fajdalom oka? Magne b6 jot tesz, de egy ido utan visszater... :(

2013. szept. 21. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Oh, ne aggódj. Éppen tegnap voltam emiatt dokinál. Én 19 hetes vagyok, de hál'Istennek csak azt mondta, hogy nő a méhem. Néha úgy belenyilalt, hogy egészen a köldökömig ért a fájdalom. Nekem is bal oldalt volt. Uh-n kiderült, hogy ott fekszik a baba is és nagyobb nyomás slatt van ott a szövet. :-) Amúgy ma reggel elmúlt.
2013. szept. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nő a méhed és húzónak a szalagok, ugyanezéert aggódtam én is de 2 doki is megnyugtatott.

28 hetes kismami

2013. szept. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom lanyok :) en is ezt mondtam magamnak h no a mehem, nyulnak a szalagok, csak olyan erdekes h az elso babammal nem emlekszek ennyire intenziv nyilalasokra. Akkor varok turelmesen! Jo babavarast nektek is!!! :)
2013. szept. 21. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!