W77 kérdése:

Terhes vagy akkor?

Figyelt kérdés
Előfordulhat, hogy előváladékos ujjazás miatt teherbe estem, ugyanakkor a menstruációm már háromszor volt. Az eset július 22, illetve 25 volt…előtte július 4-én jött meg, utána 28-án, majd augusztus 26 és most szeptember 19 a menstuációm. A mellem azóta nőtt…hízni csupán 2 kilót híztam. Illetve semmi terhességi tünetet nem tapasztaltam (hányinger, fejfájás, stb. ) A nőgyógyászati vizsgálaton voltam augusztus 7-én kis ultrahangos vizsgálat de semmit nem látott, és augusztus 28-án ott kismedencei ultrahanggal néztek meg megint semmi elváltozásra nem hívta fel a figyelmemet…a méhem mérete 7,42 milliméter* 4 milliméter volt. Lehetek-e terhes? Illetve hogy a kismedencei ultrahang kimutatja-e a 7hetes 6 napos terhességet? (a menstruáció alatt görcsöt nem tapasztaltam, eddig majdnem mindig volt görcsöm)

2013. szept. 21. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
nem vagy terhes!
2013. szept. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem bántásból, de hány éves vagy? 12?
2013. szept. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, milyen bizonyítékot akarsz még?
2013. szept. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
6 hetesen már van petezsák, szívhang. le tudod vonni a következtetést? :)
2013. szept. 22. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

miért nem egy tesztet csinálsz ?

szerinted mi ezt tudhatjuk?????


jézusom és még ezek vannak nagyra maguktól

szexuális tudás 0

biológia 0

de szexelni azt kell feltétlen .....

szánalmas .....

2013. szept. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!