Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16-17 hetes pocakosok, hogy...

16-17 hetes pocakosok, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
milyen tüneteitek vannak?
2013. szept. 22. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:

szia.


nekem hála istennek a hányinger - hányás időszak minimálisra csökkent, amivel most nagyon szenvedek az a derékfájás. :(

mindig fáradt vagyok, aludnék egész nap.

remélem nemsokára élvezhetem a második trimeszter adta előnyöket, amikről hallani, pl. hogy milyen kirobbanó formába kerülök, fitt leszek stb.

a pisilés még nagyon kellemetlen, fél óránként járok két csepp miatt pedig azt hiszem hogy nagyon tele van a hólyagom. de ezzel gondolom mindenki így van.

neked mik a tünetek?

2013. szept. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! 16 hetes vagyok,elég jól vagyunk:) Nekem is csökkent a hányinger,de csak annyira,hogy magamtól már nem hányok,csak akkor ,ha valami ingerel. Mint mondjuk ma reggel a pajzsmirigy gyógyszerem:) Gyomorégésem van kb 1-2 hete,azzal kűzdök most és én is sokszor érzem a pisi ingert,de igazából csak inger,ez kicsit idegesítő.Van már pocim is,a héten afp és látni is fogom a kisbabám:D

Ja,tök pattanásos lett a hátam és minden szagot megérzek...

2013. szept. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!16 hetes vagyok.Mostmàr egész jol vagyok.A hànyingeres időszakomnak vége.Legalàbbis remélem.De nagyon fáradékony vagyok.Veszélyeztetett vagyok.pihenek amennyit tudok.Amennyit lehet egy aktív 4 éves mellett. :)Szerdàn megyek afp-re.Remélem minden ok lesz.Alig vàrom màr,hogy mehessek uh-ra és làthassam a kisfiunkat.
2013. szept. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem is sokat fáj a derekam,van mikor jobb napom van,van amikor nem.Nekem a talpam is sokat fáj sajnos.Ti a nemét tudjátok már?nekem a hányás teljesen megszűnt,néha ritkán émelygés előjön de hamar el is múlik.Most kezd el rám törni a falási roham.Eddig étvágyam sem volt.Én is 10 percenként pisilek ha lehet annak nevezni a pár cseppet!Én is szerdán megyek AFP-re:)
2013. szept. 22. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!