Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33+3 hetes terhes vagyok!...

33+3 hetes terhes vagyok! Hasonló korú pocakosok Ti, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Nekem tegnap este óta nagyon fáj a hátam és a lábaim.A pocakom is fáj,nem görcsöl csak úgy egyfolytában nyom és feszít,elég kellemetlen.Más is érez hasonlót?
2009. júl. 12. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


A lábaim nekem is fájdolgálnak, annak ellenére, hogy most nincs úgy feldagadva, mint az elefántnak. A hátam néha-néha nekem is fáj, de szerencsére elmúlik. Viszont babókám egyszer beindul, akkor meg sem áll, fóleg ha az oldalamon fekszem.

Egyébként hányadikára vagy kiírva és hol fogsz szülni?

2009. júl. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én 33+1 hetes vagyok. Nagyon változóan birom,van hogy semmi gondom-bajom,de ha pl időjárás változás jön akkor a medence csontom nagyon feszit,beszakad a hátam és totyogok mint egy kacsa (habár azt mostmár amugy is)mert vékony vagyok és hatalmas a pocim. Most 2 napja én is szenvedek,sehogy nem volt jó,aludni sem találom már a kényelmes pózt. Akkor szoktam még nagyon kimerülni estére ha egész nap nem pihenek. Most azzal telt a hétvégém hogy mostam ,vasaltam,pakoltam a babaholmikat,kiságyat. Plussz főzés,takaritgatás,fűnyirás....na igy már volt minden bajom,alig vitt a lábam. Rajtam van már nagyon a fészekrakási láz,nemtudom te hogy vagy vele? Te hányadikára vagy kiírva és hová? Én szept.05. SOTE I. Baross u. Nálatok fiú lesz vagy lány? Nálunk fiú:-) Kivánok kellemes hátralévő heteket neked,és majd könnyű szülést!
2009. júl. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nekem tegnap nem működött ez az oldal,azért nem tudtam válaszolni.

Aug.27 vagy Aug.31-re(4D szerint) vagyok kiírva Szegeden fogok szülni.

Eddig én is nagyon jól bírtam,néha voltak jósló fájásaim,de az egy órán belül elmúlt.Nagyritkán a hátam fájt,de nem vizesedtem és semmi bajom nem volt a mozgással.Aludni kitűnően aludtam,csak és kizárólag háton.

De 2 napja nem tudom mitől lerobbantam.Alig tudok járni,a hasam nem görcsöl csak egyszerűen feszít.Háton feküdni abszolút nem tudok,ha oldal fekszem nekem is iszonyatosan beindul a picur.A kezem egy kicsit vizesedni kezdett és folyamatosan hasmenésem van.Szóval egy csődtömeg lettem.Most még ráfogom az időjárásra...vagy nem?

Nekünk Pannánk lesz,első baba.Gyakorlatilag már minden megvan kimostam kivasaltam mindent.Csak apa fog neki nagyon lassan a kiságy összerakásának(ha így megy én szerelem össze).Még légzésfigyelőnk nincs azt még szeretnék,de amúgy minden megvan.

Sokat gondoltok a szülésre?Féltek tőle?

2009. júl. 13. 08:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Első válaszoló vagyok. Eddig nem nagyon gondoltam a szülésre, de most, hogy már csak cirka 7 hetem van hátra.... ráadásul a dokim elmegy szabira pont aug. végén... hát kiváncsi leszek a helyettes dokira. Legginkább attól tartok, hogy nem fogom tudni, mikor van itt az idő, és hogy sokáig fog húzódni...

Egyébként én is a SOTE I-en fogok szülni (ahogy a 2.válaszoló). Első baba és kisfiú.:)

2009. júl. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sziasztok, 32 h 4 n-os km vagyok, Szep 6-ra vagyok kiírva. Eddig én is egész jól bírtam, nemrég még dolgoztam de mostanra elkezdtem kicsit vizesedni és esténként néha zsibbadok és ez elég rémes :( A hátam is sokat fáj, föleg ha sokat ülök és utána fel próbálok állni. A hasam normál méretű, és ha oldalra fordulok nekem is nagyon mocorog a pici, a hasam jobbra balra jár, és puklik látszódnak hol itt hol ott nagyon szeretem:) Kislányunk lesz, nagyon izgulunk már, még nincs meg minden, úgyhogy hátra van még egy nagybevásárlás...Szent Istvánban fogok szülni
2009. júl. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Érdekes mert én sem félek a szüléstől,már mint a fájdalomtól nem,tudom,hogy ez a természetes velejárója.Az esetleges komplikációktól persze félek.Még nem tudom császár lesz e vagy sima szülés,volt szó erről is arról is,de én jobban szeretném ha simán szülhetnék.

Az én dokim Augusztus elején megy szabira,remélem kitartunk addigra mire visszajön.

2009. júl. 13. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!