Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 18-20. heti (az istenhegyi...

A 18-20. heti (az istenhegyi úti géndiagnosztikán) Genetikai ultrahangon átkapcsolják az ultrahanggépet 4 D-re is?

Figyelt kérdés

2013. szept. 22. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem átkapcsolták.
2013. szept. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én két hét múlva megyek, de megkérdeztem és adnak 4ds képet, úgyhogy így egyértelmű volt nekem is, hogy átkapcsolnak, meg nekem az orvos azt mondta, hogy a 4d ultrahangos vizsgálatnál sokkal jobban látszik minden, amit meg akarnak nézni. (ujjak megfelelő száma, stb)

boldog babavárást :)

2013. szept. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, sot kapsz fenykepez es dvd-t is. A 2d a genetikai reszbez, meresekhez hasznalja
2013. szept. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

majd írd meg kérlek hogy milyen volt!!

minden részlet érdekel, én is nagyon várom már!

de ha van kedved, mutathatsz képet is róla :))

2013. szept. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En mar 10 hete voltam ott, es raadasul mar 3.babaval:) mindegyiket a Batorfi dr nezte 12 es 18 hetes is. Eloszor megnezi az alap adatokat, lemeri a szamitasgoz szuksegeseket (fej, pocak, comb es felso kar) majd megnezi a szivet, vesejet, gyomor, ujjak kezen labon, megmer kulonbozo ureget, reseket mert allitolag ezek merete is utalhat bajra, szoval jobalaposan atnezi, aztan atvalt 4dre es akkor mutogatja a baba arcat, talpat, kezet. Az elso 20 perc szigoruan orvosi es genetikai szempontbol van, a vegen nehany perc mozi, de azert ez nem az a hely. Kapsz egy dvdt amin vissza tudod otthon is nezni a teljes viszgalatot, de pl fenykepek nincsenek rajta normalis formaban (jpeg, pdf)

Ha mindnet rendben talal, minden jot kivan es par perc mulva kihozza az asszosztens a lemezt utanad a varoba, addig tudod rendezni a szamlat. Hat ennyi. :). Ha igazan jo babamozira vagysz, menjetek el a 4dgenesisbe. Profi a Csilla es a Marti is, na meg a gep. 28-30 hetes korig erdemes azt megejteni, addig latszik a baba szepen egeszben. Utana mar csak egy-egy reszlet :)

2013. szept. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!