Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utóbbi 2 napban elég csendes...

Utóbbi 2 napban elég csendes a babám, nem sokat mozgolódik. Lehet összefüggésben a náthámmal?

Figyelt kérdés

Ugyanis az elmúlt 2 napot orrfújással töltöttem leginkább, de lázam nincs (vagyis eddig nem volt). Van köze a 2 dolognak egymáshoz vagy csak egyszerűen nyugisabb napjait éli a pici?

35hkm


2013. szept. 22. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Ahogy nő, egyre kevesebb helye van randalírozni. :)


Bár nem akarlak megijeszteni, de anyunak is ugyanilyen volt; a tesóm belekabalyodott a köldökzsinórba, attól nem tudott mozogni. Mikor teljesen alábbhagyott a mozgás, elment orvoshoz, de már nem volt szívhang.

2013. szept. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Nem kell rögtön rosszra gondolni. Ilyenkor mar elég nagy a baba és kevés helye van. Ha mozog, csak keveset, akkor nincs gond. Könnyű szülést neked! :-)
2013. szept. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Inkább menj el orvoshoz, a saját megnyugtatásod végett.

99,9%, hogy jó híreket kapsz.

Csak tudd, anyut is azzal "altatták", hogy semmi gond, csak kevés a baba helye. Ha rögtön orvoshoz ment volna, megmaradt volna a baba.

2013. szept. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Keddre van időpontom uh-ra. Remélem nem lesz gond! :(
2013. szept. 22. 21:39
 5/7 anonim ***** válasza:
#1-3 vagyok. Biztos nem lesz gond, te pedig megnyugszol, és boldogan várod a babádat!
2013. szept. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én pont így voltam mint te csak múlt héten, én semmit nem éreztem egy napig. Én bementem a kórházba, hogy megnyugodhassak, persze rögtön elkezdett mozogni, amint nyomogatták a hasam. :) de én csak a 31. Hetet töltöm. Nekem azt mondták a védõnõk, menjek be inkább 20szor, mint, hogy valami történjen, és én így teszek, pedig nem elsõ babás vagyok! :)
2013. szept. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Most egy pár órája kicsit aktívabb, holnap meg úgyis uh. Igyekszem nem ráparázni, de hát első gyerek meg minden! :)

Köszi, hogy írtatok.

2013. szept. 23. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!