Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Összefüggésben lehet az, hogy...

Összefüggésben lehet az, hogy csúnyának érzem magam azzal, hogy csendes visszahúzódó vagyok nagyobb társaságban? Ha meg vagyok elégedve a külsőmmel, magabiztosabbá válok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 19. 22:07
1 2
 1/11 anonim válasza:
Én is ugyanígy vagyok! És nem is nagyon tudok feloldódni! Az, hogy megvagy elégedve nem jelent semmit.
2011. febr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem...de akkor mit lehet tenni annak érdekében, hogy ez változzon? Olyan szerencsétlennek érzem magam. :(
2011. febr. 19. 22:14
 3/11 anonim ***** válasza:
hátigen. mivel csúnyának gondolod magad, ezért azthiszed más is csúnyának tart, kinevet a hátad mögött stb. próbálj meg megelégedni magaddal. ha lány vagy és nem 12 éves, hanem mondjuk 14fölötti, akkor kicsi sminket próbálj felrakni a szemedre pl, szempillaspirál, ceruza. emeld ki magadon ami jó, lábaid, derekad, melled, karod, akármi. ha önmagadat elfogadod, akkor nagyobb lesz az önbizalmad, és oldottabb leszel. hidd el, ezt én is végig jártam. :) 21/L
2011. febr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 kridax válasza:
AZ hogy valaki meg van elégedve a külsejével attól még nem biztos hogy magabiztos. és igen pszichológiai összefüggés van a visszahúzódottság és annak hogy csúnyának érzed magad de de miért érzed magad csúnyának én halál ronda vagyok de le **** mert attól még nem lesz semmi nem szabad egy embert a borítója alapján elítélni. A változást az is meghozhatja hogy az mondod hogy ilyen vagyok ez van de a belsőm gyönyörű
2011. febr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia, hány éves vagy? Amúgy csúnya nő nincsen, ha nem érzed magad jól a bőrödben változtass valamit, festesd be a hajad, egy kis kozmetika, szoli stb. És kérdésedre válaszolva igen, ha jól érzed magad a bőrödben társaságban is magabiztosabb leszel!
2011. febr. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy lány? :D
2011. febr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, összefügg. De nálam pont fordítva volt. Elkezdtem másképp öltözni, mint korábban, csak úgy, minden ok nélkül. Egyszerűen meguntam a régi külsőm. És ahogy kezdtem megtetszeni a fiúknak, úgy lettem egyre nyitottabb. Meg mertem szólalni társaságban, mert láttam, hogy van akit érdekel amit mondok.
2011. febr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A magabiztos embereknek van kisugárzása. És ha valaki boldog, azon ez látszódik, és vonzza az embereket.

Mindenképpen erősítened kell az önbizalmad, és kibékülnöd magaddal. Változtass, és fogadd el önmagad. Ha ez megvan, akkor a környezetedtől + visszajelzést fogsz kapni. Amíg ez nem lesz meg, továbbra is "szürke kisegér" maradsz.


Üdv!

2011. febr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Jó olvasni ennyi pozitív választ!:)

Egyébként lány vagyok és 18 éves. Igazából az alakommal nem vagyok megelégedve, nem mondanám, hogy kövér vagyok (167 cm és 61 kg) de valahogy annyira undorítóan oszlik el rajtam ez a pár plusz kiló. Pl: a hasam nagy, a combom óriási, a vádlim löttyedt a karom meg lógós. Szemüveges vagyok, a hajamat általában fel szoktam tűzni, mert göndör, vastagszálú és kezelhetetlen. Nem szoktam feltűnő ruhákba mászkálni. Pulcsi, farmer, edzőcipő. Szeretnék csajosan öltözködni, de nincs hozzá elég önbizalmam.

Ha idegenek közé kerülök, megkukulok, vagy hebegek-habogok.

2011. febr. 19. 22:32
 10/11 anonim válasza:
Rajtad segíthet az edzés. Tessék valamit sportolni. Először is rengeteg boldogsághormont szabadít fel, másodszor megelégedéssel tölt el a tudat, hogy teszel valamit magadért, harmadszor pedig ha elég kitartó vagy, néhány hónapon belül már látszani is fog az eredmény. Több önbizalom, pozitívabb kisugárzás, előnyösebb külső. Ennyi.
2011. febr. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!